Kaip tinkamai pasirinkti roletus namams?

Klasikiniai roletai vis dažniau užkariauja lietuvaičių langus ir širdis. Ir tai visai nestebina. Kodėl? Roletai pasižymi itin  plačiu asortimentu, todėl net ir išrankiausias pirkėjas randa tai, kas idealiai atitinka jo estetinį skonį ir suteikia namams išskirtinio žavesio, juos lengva prižiūrėti, roletai kaupia mažiau dulkių ir yra ilgaamžis pasirinkimas, kuris, neprarasdamas savo estetinės išvaizdos, gali tarnauti ne vienerius metus.  Taigi, jei ir jūs svarstote, kokius roletus pasirinkti savo namams, dalinamės naudingais patarimais, kurie gali praversti.

Roletų tvirtinimo būdas

Klasikiniai roletai gali būti tvirtinami trimis būdais: prie pačio lango rėmo, prie sienos virš lango arba ant lubų. Pastaruoju atveju pritvirtinti roletai vizualiai paaukština kambarį. Tai reiškia, kad kambarys atrodys aukštesnis ir erdvesnis, todėl tai puikus pasirinkimas mažoms erdvėms.  Kita vertus, jei dažnai atidarinėjate langus prie lubų ar prie sienos pritvirtinti roletai gali maišyti, todėl idealiausias pasirinkimas – roletai prie lango rėmo.  Be to, galima rinktis ir kaip norite juos tvirtinti – iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų. Roletai, kurie uždengia apatinę lango dalį suteikia daugiau privatumo ir leidžia šviesai patekti į namus. Tuo tarpu, roletai, kurie nusileidžia iš viršaus į apačią – klasikinis ir elegantiškas pasirinkimas.

Valdymo mechanizmas

Suprasti, kaip veikia roletų mechanizmas, nereikia būti matematikos genijumi. Klasikiniai roletai pakeliami ar nuleidžiami tiesiog į vieną ar į kitą pusę traukiant grandinėlę. Tiesa, kartais galima pasirinkti ir rankeną, kuri sukama nuleidžia ir pakelia roletą. Galimas ir dar vienas roletų valdymas – automatinis langų puošmenų pakėlimas pulteliu. Tiesa, šis malonumas tikra nėra labai pigus, jį dažniausiai rekomenduojama rinktis tiems, kurių namuose yra itin aukšti vitrininiai langai. Visais kitais atvejais pilnai pakanka paprastos grandinėlės. Be to, grandinėlė gaminama iš patikimų ir kokybiškų medžiagų, todėl ją nutraukti nėra taip paprasta.

Tradiciniai ir kasetiniai roletai – kas tai?

Tradiciniai ir kasetiniai roletai skiriasi tik tuo, kaip jie susukti atrodo ant lango. Susukus kasetinius roletus, jų medžiaga pasislepia po dengta kasate, o tradicinių roletų audinys lieka atviras. Tiesa, kasetiniai roletai šiek tiek brangesni, be to, kasetė geriau apsaugo roletą nuo dulkių.  Visa kita – tik skonio reikalas, kuris priklauso nuo jūsų individualaus estetikos suvokimo.

Dizainas – neribotos galimybės

Apie roletų dizainą galima kalbėti be galo, be krašto. Roletų gamintojai atsižvelgia į baldų ir interjero madas. Tarkim, jei šiais metais itin madingi gėlėti raštai, tokių roletų tikrai pavyks rasti, o ką jau kalbėti apie begales įvairiausių spalvų ir atspalvių, ornamentų ir faktūrų.  Pasirinkimas labai platus, tačiau reiktų atminti, kad roletai – tai nėra vienos dienos pirkinys, jie gali tarnauti ilgus metus, todėl labai kaprizingi ir iššaukiantys roletai ilgainiui gali pradėti varginti. Tad, rinkdamiesi klasikinius roletus savo namams, galvokite apie ateitį ir roletus derinkite prie bendro namų interjero, o ne vaikykitės madų, kurios kinta kiekvienais metais. 

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas