lt
lt

Apie mus

UAB “SOLEMLUX” - Viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje, parduodanti ir gaminanti inovatyvius, aukščiausios kokybės gaminius užtikrinančius saulės kontrolę jūsų patalpose. Mums rūpi, kad jūs jaustumėte komfortą tiek ilsintis namuose, tiek dirbant biure.

Mūsų įmonei vos 16-ka metų, bet jau spėjome užaugti ir tapti žinomais žaliuzių ir apsaugos nuo saulės produktų rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. UAB “SOLEMLUX” 2008 metais nuo mažos, bet degančios noru augti komandos prasidėjusi istorija - išaugo į rimtą, su didžiausiais prekės ženklais konkuruojančią įmonę.

Per šiuos 16-iolika gyvavimo metų įsitikinome, kad apsaugos nuo saulės priemonės yra svarbios ne tik savo funkcionalumu, bet ir estetine išvaizda. Todėl nuolat pildome savo produkcijos gamą, ieškodami inovatyvių ir praktiškų sprendimų. Kurie jūsų interjerą paverčia išskirtiniu, šilumos ir jaukumo kupina aplinka.

2018 m. įmonė buvo apdovanota ženklu „Stipriausi Lietuvoje“ ir pelnė garbingą metų Gazelės apdovanojimą, kaip vienas sparčiausiai augančių verslų Lietuvoje.


 

Kodėl “SOLEMLUX”?

Mes rūpinamės savo klientais, todėl mūsų gaminami produktai atitinka aukščiausius standartus. Mes nuolat sekame interjero tendencijas, bandome naujas valdymo sistemas ir dizaino inovacijas. Taip užtikrindami net reikliausių klientų lūkesčius.

Patyrusių specialistų sudaryta komanda, padės išsirinkti ir ras jums tinkamiausius sprendimus. Mūsų darbuotojų patirtis ir kvalifikacija, suteikia mums galimybę išlikti rinkos lyderiais ir kurti naujus, klientų poreikius atitinkančius produktus.

Komanda yra stiprybė

Mes didžiuojamės savo komanda. Tik darnaus ir tikslingo darbo dėka įmonė pasiekė tokių aukštų rezultatų. Solemlux komandą sudaro 35 įvairių sričių specialistai, turintys ilgametę darbo su žaliuzėmis patirtį. Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas turi realią galimybę savo rankomis ar idėjomis prisidėti prie produktų gerinimo ir tobulinimo. Sujungus į vieną vietą inovatyvias idėjas, modernius techninius sprendimus, žinias bei patirtį galime savo klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Juk geriausi produktai visuomet gimsta iš didelio noro, komandinio darbo ir užsidegimo.

Nuolatinis tobulėjimas

Mes esame įsipareigoję sau ir savo klientams nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją ir produkcijos kokybės kartelę, remiantis kasmet pasirodančiais moderniais ir vis patogesniais vartotojui sprendimais. Tuo tikslu nuolat sekame situaciją pasaulyje, dažnai dalyvaujame parodose ir konferencijose, iš kurių parsivežtas naujas žinias ir patirtį pritaikome savo produkcijos gamyboje. Taigi, visi Solemlux parduodami gaminiai atitinka šiuolaikines pasaulines tendencijas ir kokybės standartus.

Tobulėjame ne tik mes, bet ir mūsų verslo procesai. Šiuo metu Solemlux (UAB „SOLEMLUX“) įgyvendina projektą „Verslo valdymo sistemos pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicinių veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“. Pagrindinis šio projekto tikslas yra padidinti įmonės produktyvumą ir konkurencingumą, įdiegiant elektroninę verslo valdymo sistemą.

Spartus augimas

Per dešimtmetį įmonė labai reikšmingai pasistiebė Lietuvos rinkoje. Klientai įvertino produkcijos patrauklumą, aukštą kokybę ir optimalias kainas. Išsiplėtus užsakymų pobūdžiui ir kiekiui, 2018 metais buvo pastatyta nauja erdvi 1500 m2 įmonės gamykla. Joje įrengta moderni įranga, užtikrinanti patogesnį darbuotojų darbą, didesnes gamybos apimtis, platesnes galimybes, modernesnį išteklių valdymą ir dar aukštesnę produkcijos kokybę.

Esame visuomet šalia kliento

Mūsų įmonės misija – išspręsti kliento problemą, pasiūlant būtent jam tinkamą sprendimo būdą ir jį įgyvendinant nuo pradžios iki galo. Esame lankstūs, gerbiame savo klientus ir rūpinamės jais visais bendradarbiavimo etapais.

Mes vertiname laiką ir žinome, kaip svarbu yra gauti greitą ir išsamų atsakymą, todėl turime sau užsibrėžę taisyklę – atsakyti į kiekvieną užklausą per 24 valandas. Žinoma, visuomet stengiamės tai padaryti ir dar greičiau.

Svarbiausios Solemlux vertybės, neatsiejamos nuo įmonės yra:

  • Modernūs, aukščiausios kokybės apsaugos nuo saulės sprendimai namams;

  • Saugi, patikrinta ir patogi klientui produkcija;

  • Operatyvus kliento problemos sprendimas;

  • Dėmesys kiekvienam pirkėjui;

  • Optimalus kainos ir kokybės santykis;

  • Produkcijos prieinamumas visoje Lietuvoje.

Prisijungęs! Klauskite