lt
lt

ECO roletai – tiems, kurie rūpinasi gamta

2023 08 24

Gyventi patogiai ir tuo pačiu rūpintis gamta – šiais laikais yra gana paprasta. Kasdien mus supa labai daug įvairiausių daiktų, kurie gerina buitį, tačiau lygiai taip pat gali būti tvarūs, tad juos renkantis prioritetą siūlome skirti ekologiškumo standartui.

Lygiai taip pat ir renkantis langų uždangalus – verta analizuoti jų tvarumo aspektą, tai yra, žiūrėti iš ko jie yra pagaminti, kaip veikia aplinką ir tuo pačiu kiekvieną iš mūsų. Geras pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi tvariai – ECO roletai, kurie džiugina ne tik ekologiškumu, tačiau ir stiliumi, patvarumu, lengvu valdymu.

Puikios kokybės audinys – žingsnis tvarumo link

„Solemlux“ yra neabejinga ekologijai įmonė, tad stengiasi rinkai pasiūlyti tiek tvarius, tiek geros kokybės langų uždangalus. Geros kokybės audinys – pirmas žingsnis tvarumo link. Tiesiog tuomet produktas tarnauja kur kas ilgiau, tad galima sutaupyti ne tik daug pinigų, tačiau taip pat ir maksimaliai yra saugoma gamta.

ECO roletai yra inovatyvūs tuo, kad pagaminti iš aukštos kokybės audinio, kuris yra 100 procentų kurtas iš perdirbto poliesterio. Žinoma, reikėjo laiko, kol galiausiai pavyko pasiekti maksimalią kokybę, kurios nori ilgaamžiškumo norintys žmonės. Poreikis pasiūlyti klientams gaminius iš ekologiškos medžiagos – ne tik pačios įmonės inciatyva, tačiau būtent klientų, kurie vis aktyviau domisi gaminiais, kurie mažiau kenkia aplinkai. Roletai, žaliuzės, kurie yra gaminami iš ritininės medžiagos, puikiai dera bet kokiame interjere. Plati spalvų bei tekstūrų gama atveria kelius kiekvienam kurti ne tik ekologiškus, tačiau ir stilingus namus.

ECO roletų privalumai

Ekologiški roletai yra labai didelis žingsnis tvarumo link. Galime tik pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi tvariai ir renkasi gaminius, kurie leidžia sukurti jaukius namus nereikalaujančius nei daug laiko prižiūrint juos, nei bloginančius gyvenimo kokybę. Priešingai, dažniausiai dėl aukštos kokybės audinio – roletai patvaresni ir nereikia jokių specialių medžiagų, kad jie atrodytų puikiai metų eigoje, valyti galima su paprasčiausiu vandeniu.

  • Norėdami būti tikri, kad naudojami roletai yra geros kokybės ir tuo pačiu patikimo patvarumo, svarbu yra rinktis tokius, kurie atitinka „100 by OEKO-TEX®” standartą. Dėl to venkite padirbinių, dažniausiai kur kas pigiau rinkoje siūlomų žaliuzių ir roletų, kurie gali turėti ECO ženklą. Tikėtina, kad jų kokybė nebus tokia gera, tad investicija, net ir maža, tačiau visiškai neapsipirks.
  • Žinoma, ne ką mažiau daugeliui svarbu ir tai, kad šis langų uždangalas gali būti labai įvairaus stiliaus. Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia žemiškos, natūralios, pastelinės spalvos, kurios siejasi su šiluma ir jaukumu.
  • Aukštos kokybės langų uždangalai saugo ne tik nuo smalsių kaimynų akių, tačiau taip pat ir nuo kaitrios saulės, kuri vasaromis gali labai apsunkinti kasdienybę.
  • Taip pat džiugina tai, kad tiek roletai, tiek žaliuzės užima kur kas mažiau vietos. Tai yra puikus pasirinkimas nedidelės kvadratūros būstuose, biuruose. Užuolaidos, tuo tarpu, ne tik kur kas labiau dulka, tačiau taip pat ir apkrauna erdves vizualiai, jos tampa mažesnės, gali būti sunku kvėpuoti.

Roletų pasirinkimas – greitas darbas

ECO roletai – universalus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi geros kainos ir kokybės santykio. Žinoma, esant tokiai plačiai pasiūlai nėra labai paprasta rasti langų uždangalus, kurie tobulai iki mažiausių smulkmenų tiktų Jūsų namuose. Žemiau pateikiame gaires, kurios gali kiek pagreitinti bei sukonkretinti paieškas.

  • Pirmiausia, kaip jau minėjome, rinktis reikia pagal spalvą, tai yra, pageidaujamą dizainą.
  • Žinoma, reikia įvertinti raštus, kuriais dekoruojamos žaliuzės arba roletai, kiti langų uždangalai.
  • Žiūrėkite, kokio storio bus audinys.
  • Įvertinkite galimus valdymo mechanizmus.
Visi roletai gaminami konkrečiai Jums, pagal nurodytus matmenis, tad tobulai tiks ne tik langams, tačiau ir bet kokioms kitoms nišoms, kurias norisi dekoruoti šiuo universaliu langų uždangalu.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite