lt
lt

Geriausi langų uždangalai taupantiems?

2021 09 30

Kuriantiems namų jaukumą reikia daugiau dėmesio skirti langų uždangalams, kurie ne tik apsaugo nuo smalsių akių ir tiesioginės saulės spindulių, tačiau taip pat ir garantuoja skoningus namus, kuriuose yra gera būti.

Visgi, greta stiliaus daugelis žmonių nemažai dėmesio skiria ir kainai. Juk norisi, kad investicija nebūtų didelė, tačiau kokybė tarnautų ilgai. Ar tai įmanoma pasiekti? Tikrai taip!

Kartą - verta mokėti daugiau

Pirmiausia, žinoma, reikia investuoti į kokybę. Kartą sumokėjus daugiau (nei perkant iš abejotinos prekybos vietų, kurios neteikia jokių garantijų) – gausite tokius langų uždangalus, kurie Jums tarnaus ilgus metus. Žinoma, nes visada didesnė kaina garantuoja, kad ir kokybė bus labai gera, tačiau dažniausiai brangiau kainuoja būtent patvaresni audiniai, tad iš čia ir kyla kaina.

Akcijų metu – patrauklūs pasiūlymai

Renkantis langų uždangalus, kad ir kokie Jums atrodo patys tinkamiausi, siūlome daugiau dėmesio skirti akcijoms, kurios sumažina kainas, tačiau kokybė lieka tokia pat puiki. Šiuo metu akcijas gana paprastai galima pamatyti apsilankius mūsų internetinėje parduotuvėje ir tuo pačius sekant socialinius tinklus. Mažesnė kaina tikrai nereiškia, kad kokybė bus blogesnė, tad pasinaudokite galimybėmis, kurios prieinamos kiekvienam.

Langų uždangalai perkami ilgiems metams

Žinoma, reikia nepamiršti to, kad geros kokybės langų uždangalai yra perkami ilgiems metams, tad bet kuriuo atveju investicija apsimoka. Svarbiausia, kad ir kokie bus pasirenkami – juos ne tik tinkamai montuoti, tačiau taip pat ir skirti dėmesio priežiūrai.

Dažniausiai nuo pasirinkto audinio reikia pašalinti dulkes, kurios metų eigoje kaupiasi. Šalinimui tinka pats paprasčiausias vanduo ir šiek tiek Jūsų laiko. Viskas. Rezultatas bus puikus ir metų eigoje nekeis savo patrauklumo.

Roletai, romanetės, žaliuzės ir užuolaidos...

Žinoma, kaina kinta ir nuo pasirinkti uždangalo tipo, kuris varijuoja savo pritaikomumu interjere ir tuo pačiu galimybėmis. Ilgus metus karaliavusios užuolaidos šiuo metu pasirenkamos vis rečiau. Pirmiausia dėl to, jog jų kaina yra gana didelė, antra – jos užima daug vietos, tad ne visada tinka mažose erdvėse, galiausiai, joms reikia daug priežiūros, kadangi ilgainiui sukauptos dulkės tikrai nedžiugina.

Jeigu norisi sumokėti mažiau, tačiau rasti ne tik ilgai tarnausiančias, tačiau ir puikiai atrodančias žaliuzes – tokiu atveju siūlome daugiau dėmesio skirti roletams diena-naktis, kurie ne tik stilingi, tačiau taip pat ir neužima daug vietos, tačiau tarnauja visą parą.

Lygiai taip pat puikiai atrodo ir romanetės, kurios dažniausiai komponuojamos ant nestandartinių langų, galiausiai, žaliuzės, kurios nėra brangios, tačiau stilių gausa – atima žadą.

Visi inovatyvūs variantai ne tik dažnai kainuoja pigiau nei užuolaidos, tačiau ir užima mažiau vietos bei ne tokie lepūs, tad puoš namus, tačiau nereikalaus dėmesio.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite