lt
lt

Kada ir kodėl rinktis apsaugines žaliuzes?

2022 09 01

Apsauginės žaliuzės naudojamos durų, langų, vitrinų ir įvairiausių nišų uždengimui. Dažniausiai apsauginės žaliuzės pasirenkamos siekiant apsisaugoti nuo įsilaužimų ir norint užtikrinti maksimalų privatumą. Dėl šių priežasčių apsaugines žaliuzes itin populiaru montuoti įvairios paskirties komerciniuose pastatuose ar nuosavuose namuose.

Tačiau ar žinojote, kad apsauginės žaliuzės atlieka kur kas daugiau funkcijų, kurios gali praversti tiek biuruose, tiek individualiuose namuose? Tad atskleidžiame visus šių žaliuzių privalumus ir atsakome į dažnai girdimą klausimą: kada ir kodėl reikėtų pasirinkti apsaugines žaliuzes?

Norint sutaupyti energijos sąnaudas

Apsauginės žaliuzės ne tik apsaugo, bet ir leidžia gerokai sumažinti šildymo ir oro kondicionavimo išlaidas. Svarbu žinoti, kad apsauginės žaliuzės efektyviai sulaiko šilumą, todėl žiemos metu tai yra puikus bei praktiškas būdas išlaikyti patalpas šiltas. Vasaros metu džiaugsitės atvirkštiniu variantu. Kadangi apsauginės žaliuzės veiksmingai sulaiko saulės spindulius, patalpos neprikaista ir patalpų kondicionavimui reikia skirti mažiau lėšų.

Beje, ar žinojote, kad namo vėsinimui reikia kelis kartus daugiau energijos nei šildymui? Tačiau pasirinkus apsaugines žaliuzes šių papildomų išlaidų tikrai pavyks išvengti, o tai neabejotina nauda tiek jūsų piniginei, tiek savijautai, tiek sveikatai.

Siekiant izoliuoti nepageidaujamus garsus

Gyvenate ar dirbate šalia judrios gatvės? O galbūt įsikūrėte šalia triukšmingų kaimynų? Tuomet tikrai žinote, ką reiškia tiek dirbti, tiek miegoti trukdantys garsai. Manote, to išvengti neįmanoma? Izoliuoti nepageidaujamus garsus tikrai galite, jums tik reikia pasirinkti apsaugines žaliuzes.

Verta žinoti, kad apsauginės žaliuzės pasižymi puikia garso izoliacija. Tad šių žaliuzių dėka pamiršite, ką reiškia nuolatos girdėti automobilių burzgimą, šunų lojimą, kaimynų pokalbius ar kitus gerokai trikdančius garsus. Pasirūpinkite apsauginėmis žaliuzėmis ir mėgaukitės tyla, ramybe bei malonia namų ar darbo atmosfera.

Ieškant būdų, kaip apsisaugoti nuo saulės spindulių

Labai dažnai į patalpas besiskverbiantys kaitrūs saulės spinduliai ne tik erzina, bet ir kenkia baldams bei augalams. Neretai dėl per intensyvios saulės šviesos baldai nublunka, praranda estetinę išvaizdą, o augalai tampa pažeisti, nuvysta. Kaip apsaugoti ir save, ir brangius daiktus, ir mylimus augalus? Veiksmingą sprendimą siūlo apsauginės žaliuzės.

Derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad apsauginės žaliuzės efektyviai sulaiko saulės šviesą, tad jums panorėjus net ir mažiausias saulės spindulys neprasiskverbs į patalpas. Daugiau nesukite galvos, kur reikėtų pernešti augalus ar kaip derėtų perstatyti baldus, kad jų nepasiektų saulės šviesa. Tiesiog užtraukite apsaugines žaliuzes ir pasirūpinkite garantuota apsauga.

Kovojant su vabzdžiais

Musės, uodai ir kiti vabzdžiai nepageidaujami svečiai? Nežinote, kaip išprašyti šiuos svečius šiltuoju metu laiku, kai durys ir langai dažnai būna atverti? Kovojant su vabzdžiais jums gali padėti apsauginės žaliuzės. Svarbu akcentuoti, kad nuleistos apsauginės žaliuzės neleidžia į namų ar kitų patalpų aplinką patekti nei uodams, nei įkyrioms musėms.

Verta pastebėti, kad šių žaliuzių veikimas ir efektyvumas panašus kaip apsauginių tinklelių. Tačiau jei  tinkleliai atlieka vieną pagrindinę funkciją – apsaugo nuo nepageidaujamų vabzdžių, tai apsauginės žaliuzės džiugina didesniu funkcionalumu – sulaiko ir vabzdžius, ir saulės spindulius.

Vengiant smalsių akių

Namuose norisi turėti daugiau privatumo? O galbūt nenorite, kad į jūsų biuro langus nuolatos žvilgčiotų smalsūs praeivių žvilgsniai? Pasinaudokite apsauginių žaliuzių privalumu ir išvenkite smalsių akių.

Derėtų žinoti, kad funkcionalios apsauginės žaliuzės leidžia visiškai apsisaugoti nuo praeivių ar kaimynų žvilgsnių. Norint, kad niekas jūsų nematytų jums tik reikia pasirinkti privatumą garantuojančią žaliuzių padėtį. Pagal poreikį galite visiškai užsklęsti apsaugines žaliuzes arba palikti vietos dienos šviesai, bet ne smalsioms akims.

Kuriant estetišką ir stilingą eksterjerą

Verta pažymėti, kad šiuo metu apsauginės žaliuzės – itin populiarus pasirinkimas. O taip yra ne tik dėl šių žaliuzių funkcionalumo, bet ir dėl estetiškos išvaizdos. Pastebima tendencija, kad labai dažnai kuriantys stilingą bei savitą namų ar kitų patalpų eksterjerą renkasi būtent apsaugines žaliuzes.

Svarstote, ar apsaugines žaliuzes pavyks priderinti prie namų ar biuro eksterjero? Svarbu žinoti, kad apsauginės žaliuzės pasižymi gausia spalvų palete, tad jas galima priderinti tiek prie minimalistinio, tiek prie elegantiško, tiek prie prabangaus eksterjero. Be to, reikia atkreipti dėmesį ir tai, kad neretai apsauginės žaliuzės tampa išskirtine eksterjero puošmena, kuri džiugina ilgus metus.

Kur rasti kokybiškas apsaugines žaliuzes?

Funkcionalių, kokybiškų bei stilingų apsauginių žaliuzių reikia ir jūsų namuose, biure ar kitose patalpose? Nežinote, kur rasti tokias apsaugines žaliuzes? Solemlux.lt yra tai, ko jums reikia. Mūsų gausiame asortimente jūsų laukia įvairių spalvų, tik iš kokybiškų medžiagų pagamintos, tvarios bei ilgaamžės apsauginės žaliuzės. Rinkitės tai, dėl ko neteks gailėtis. Pasinaudokite nenuginčijamu apsauginių žaliuzių funkcionalumu.

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite