lt
lt

Kaip pasirinkti roletus savo namų langams?

2023 07 13

Roletai yra vienas dažniausiai pasirenkamų langų uždangalų. Žmonėms patinka, kad audinio spalvinė gama gali būti labai įvairi, tad įmanoma rasti audinius, kurie yra labai skirtingo storio, galiausiai, kad roletai gaminami derinant prie konkretaus lango, tad gaunama tiksli, detali kokybė.

Kuo daugiau pasiūlos – tuo daugiau ir keblumų, kadangi ne visada paprasta nuspręsti, kurie roletai geriausiai tinka Jūsų atveju. Aptarsime tipus. Tikimės, kad detalesnis jų pažinimas gali padėti rasti ir labiau poreikius patenkinančius langų uždangalus.

Šviesai ir saulės kaitrai atsparūs roletai

Puikus pasirinkimas miegamojo patalpoje yra tokie roletai, kurie nepralaidūs šviesai. Mėgstami ir dėl to, kad jie “atmuša” saulės spindulius, tad kaitriomis vasaros dienomis – kambaryje paprasčiausiai per daug neprikais. Visgi, tai nereiškia, kad audinys turi būti labai tamsus. Jie gali būti ir šviesus, tačiau svarbiausią funkciją atlieka būtent speciali danga, kuri dedama iš lauko pusės ir taip atspindi saulės spindulius. Taip pat tokie šviesai nepralaidūs roletai padeda išvengti ir lauko apšvietimo daromos įtakos jūsų miego kokybei.

Roletai diena-naktis

Roletai diena-naktis yra labai puikus pasirinkimas svetainės patalpose. Ypač tokiose, kurios yra nedidelių patalpų. Tuomet dažniausiai norisi rinktis daugiafunkcinius langų uždangalus, kurie vienu metu geba atlikti net kelias funkcijas. Šiuo atveju jie atstoja tiek dieninius, tiek naktinius langų uždangalus, tad patogu, kad ne tik neužima daug vietos, tačiau ir lengvai valdomi, nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Vėlgi, gerai, kad šio tipo langų uždangalų stiliaus gausa yra labai plati. Didesnė tikimybė, kad net ir pačių išrankiausių poreikiai bus patenkinti.

Iš apačios į viršų valdomi roletai

Dar viena opcija, kuri šiuo metu pasirenkama gal kiek rečiau, tačiau tikrai apsimoka – roletai, kurie yra valdomi iš apačios į viršų. Tai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai norisi, kad patalpose būtų kuo daugiau privatumo, tačiau taip pat išsaugoma natūrali šviesa. Tokie roletai dengia dalį lango. Dar kitaip yra vadinami plisuotomis žaliuzėmis. Labai mėgstami virtuvės patalpose. Audinys, iš kurio jie yra gaminami, atsparus dirgikliams, kurie yra aplink, kad roletas tarnaus daug metų ir jų eigoje išlaikys kokybę.

Margi roletai

Nors tai nėra atskiras tipas, tačiau tikrai verti detalesnio dėmesio. Tiesiog dažniausiai yra pasirenkami vienos spalvos roletai. Tačiau galima rasti ir margus, tokius, kuriuos išskleidus įmanoma pamatyti visą paveiksliuką. Tai yra tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori, kad patalpoje būtų daugiau dinamikos. Galiausiai, tokie roletai gali tapti pačiu svarbiausiu stiliaus akcentu, dekoro pažiba. Daugiau nebereikės jokių kitų puošmenų, kadangi visą kambarį gebės papuošti vienas lango roletas.

Foto roletai

Gal kiek rečiau nuosaviems namas pasirenkami, tačiau lygiai tokie patys patrauklūs – foto roletai. Atrodo unikaliai. Ypač džiugu, kad galima rasti labai daug įvairiausių paveiksliukų nuo gamtos iki miesto motyvo. Svarbiausia – jūsų poreikiai, o ne mados. Kas jums yra gražiausia?Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite