lt
lt

Kaip sutaupyti perkant langų uždangalus?

2023 08 10

Mūsų prekybos vietoje siūlomi langų uždangalai yra ne tik labai įvairūs, tačiau stengiamės klientus džiuginti ir prieinamomis kainomis. Tikimės, kad tai atvers galimybes kiekvienam sukurti tokius namus, kurie maksimaliai patenkina jų poreikius estetine prasme, taip pat, žinoma, nepermokėti.

Tiesa, yra kelios paprastos taisyklės, kurios leis Jums norimus langų uždangalus įsigyti pas mus dar pigiau. Jas ir aptarsime straipsnyje.

Didesni langų uždangalų kiekiai

Nors mūsų prekybos vietoje yra pateiktas kainoraštis, kuris padeda geriau įvertinti savo galimybes bei poreikius, tačiau taip pat taikoma individualizuotas kainas tiems klientams, kurie perka didesnius langų uždangalų kiekius. Jeigu pasirūpinti Jūsų namų langais reikia visais, o ne tik viename kambaryje, labai kviečiame vieno pirkimo metu įsigyti viską, ko reikia.

Norite sutaupyti dar daugiau ir gauti asmenines, konkrečiai Jums skirtas kainas? Tokiu atveju skatiname pasiklausti draugų, giminių bei kaimynų – gal ir jie šiuo metu planuoja senus langų uždangalus keisti naujais? Kuo didesnis užsakymas vienu metu bus pateiktas – tuo geresnę nuolaidą bandysime jums pasiūlyti.

Geresnė kokybė – tarnauja ilgiau ir padeda sutaupyti

Kita taupymo galimybė yra pirkti tokius langų uždangalus, kurie yra geros kokybės. Būtent tokius rasite pas mus – Solemlux prekybos vietoje. Kad ir kurie langų uždangalai Jus domina – visus juos gaminame laikantis pačių aukščiausių standartų, naudojame geriausios kokybės, inovatyvias medžiagas, kurios leis džiaugtis ilgaamžiu pirkiniu.

Žinoma, investuodami į geros kokybės langų uždangalus – ne tik taupote savo piniginės turinį, tačiau taip pat ir saugote gamtą. Mums gera matyti, kad vis daugiau žmonių stengiasi gyventi tvariai su gamta, tad sutinka investuoti racionalią, rinkos vertę atitinkančią sumą ir taip įsigyti pirkinius daugeliui metų.

Sekite akcijas

Taip pat mūsų prekybos vietoje gana dažnai yra siūlomos akcijos. Tai yra puiki galimybė sumokėti mažiau, tačiau būti tikru, kad perkate geros kokybės gaminius. Paprasčiausiai savo produkcijai siūlome garantiją. Net ir tokiai, kurie yra parduodama su akcijomis. Mokate mažiau, tačiau gaunate patikimus langų uždangalus, kurie tarnaus Jums daugelį metų.

Langų uždangalų galimybės

Bandydami patenkinti labai skirtingų žmonių poreikius – džiuginame savo klientus ir labai įvairiais uždangalais, kurie turėtų tikti kiekvienam ir svarbiausia – kiekvieno namuose.

  1. Roletus, kurie atrodo nuostabiai bet kokio stiliaus namuose, taip pat ir biuruose.
  2. Romanetes, kurios skoningai atrodo miegamojo erdvėje. Galime pasidžiaugti, kad stilių yra daug bei labai įvairių.
  3. Plisuotas žaliuzes, kurios daugeliui patinka dėl to, kad apsaugo ne tik nuo saulės, tačiau ir smalsių kaimynų akių. Galiausiai, nemažina saulės patekimo į patalpas tikimybę, tad natūrali šviesa – visada šalia.
  4. Horizontalios žaliuzės dažniausiai derinamos svetainėje arba terasoje, kuri yra įstiklinta.
  5. Vertikalios žaliuzės labai mėgstamos tokiuose namuose, kur labai dideli langai. Tai yra tikrai ne tik biuro akcentas.

Langų uždangalai – ilgaamžis pirkinys

Visa mūsų siūloma produkcija yra labai geros kokybės, tad siūlydami ją savo klientams esame ramūs, kad jie bus tikri, jog rado tai, kas ne tik vizualiai yra gražu, tačiau taip pat ir kokybiška. Juk langai atrodo patraukliai tik tokiu atveju, kai iš tolo matyti, kad jie yra pagaminti iš geros kokybės audinio, taip pat, patvarios konstrukcijos, kuri net ir naudojama kasdien – beveik nesidėvi.

Aktyviai investuojame į  inovatyvias medžiagas, kurios padeda pasiekti aukštesnės kokybės efektą, tačiau lygiai taip pat tikimės, kad gaminiai nebus per brangūs, tarnaus jums daugelį metų ir puoš jūsų namus.Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite