lt
lt

Kodėl romanetės yra geriau nei užuolaidos?

2021 05 10

Renkantis langų uždangalus teks palyginti labai daug variantų. O tai dalinai yra gerai, kadangi didėja tikimybė, kad rasite tą kokybę, kuri labiausiai tinka Jūsų namuose. Šįkart norime palyginti užuolaidas bei romanetes, kurios dažniausiai vadinamos niekada ne iš mados neišeinančia klaika, kuri puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose.

Romanetės – ne tokios lepios

Kodėl vietoje užuolaidų šiuo metu dažniausiai pasirenkamos kitos alternatyvos kaip kad mūsų minėtos romanetės, žaliuzės ar panašiai? Dėl to, kad užuolaidos reikalauja kur kas daugiau priežiūros.

Pirmiausia dėl to, kad jose dažniausiai kur kas labiau kaupiasi dulkės, kurias pašalinti yra sudėtingiau. Tiksliau – reikalingas labai dažnas skalbimas, kuris reikalauja ne tik laiko, tačiau ir specialių priemonių. Juolab, reikia rasti vietą, kur galima užuolaidas džiovinti, kadangi jų dėjimas į džiovyklę – nėra galimas. Taip galima visiškai sugadinti audinį, juolab, jis greičiau blunka.

Štai romanečių audinys ne tik nėra lepus, tačiau taip pat jas galima labai greitai bei paprastai nuimti nuo kabliukų bei plauti skalbyklėje su paprasčiausiu ūkiniu skalbikliu.

Pagal stilių – konkretus pasirinkimas

Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad kiekvienas savo namuose kuria tokį stilių, koks jam labiausiai patinka. Jeigu užuolaidos dažniausiai pasirenkamos klasikinio stiliaus interjere, tai romanetės puikiai tinka ir klasiniuose, ir moderniuose namuose. Būtent jų universalumas dažniausiai ir paskatina jas komponuoti visuose kambariuose. Galiausiai, šiuo metu rinkoje siūloma labai plati stilių gausa, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas jiems gražiausia.

Romanetės – bet kuriuose namų kambariuose

Užuolaidos dažniausiai vadinamos miegamojo langų uždangalu, kadangi jos atrodo solidžiai. Tačiau romenetės puikiai tinka bet kuriuose namų kampeliuose nuo miegamojo iki tualeto, svetainės bei virtuvės. Jų universalumas dažniausiai ir paskatina jas komponuoti namuose, kadangi daugelis nori visose erdvėse išlaikyti panašų stilių, kurį vienija tie patys akcentai. Taigi, tai gali būti romanetės, kurios papuoš visus namų langus. Belieka rasti tinkamą stilių.

Užuolaidos ir romanetės – duetas, kuris dera

Galiausiai, jeigu pasirinkti Jums vis tiek yra labai sunku – tokiu atveju siūlome derinti šiuos du langų uždangalus viename komplekte. Svarbiausia, kad jie derėtų tarpusavyje ne tik spalvine prasme, tačiau ir audiniu. Tai reiškia, kad vienas negali būti labai storas, o kitas plonas, kadangi vizualiai derinys nebus vieningas. Dėl pasirinkimo visada verta tartis su pardavėjais, kurie gali pagal kuriamą namų stilių padėti rasti ir labiausiai prie konkrečių užuolaidų derančias romanetes.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite