lt
lt

Kokie langų uždangalai apsaugos nuo saulės ir karščio?

2022 08 08

Šylantis orai atneša ne tik džiaugsmus, bet ir tampa tikru galvosūkiu tiems, kas nori apsaugoti namus ar kitas patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių bei karščio. Daugelis sutiks, kad karštomis dienomis namuose ar darbe norisi jausti malonią vėsą ir pabėgti nuo tvankumos. Kaip tai padaryti? Išeitis – nuo saulės ir karščio apsaugantys langų uždangalai. 

Dalinamės efektyviausiai nuo kaitrios saulės padėsiančiais apsisaugoti langų uždengimo būdais. Esame tikri, kad pasinaudosite ir nuo kaitros išsivaduosite. 

Roletai nuo saulės ir karščio – efektyvus sprendimas

Roletai nuo saulės ir karščio yra vienas efektyviausių sprendimų, norintiems džiaugtis malonia vėsa patalpose. Svarbu pastebėti, kad tokie roletai ne tik maksimaliai apsaugo patalpas nuo įšilimo, bet ir sumažina saulės spindulius krentančius ant ekranų. Todėl roletai nuo saulės ir karščio puikiai tinka ne tik namuose, bet ir biuruose, kur darbą prie kompiuterių gerokai trukdo ant ekranų atsispindintys saulės spinduliai. 

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad roletai nuo saulės ir karščio gaminami iš specialaus audinio, kuris iš lauko pusės yra padengtas veidrodiniu, saulės šviesą ir ultravioletinius spindulius atspindinčiu sluoksniu. Iš vidaus šie roletai yra padengti bronzinio, pilko arba melsvo atspalvio audiniu, tad šiek tiek pritemdo patalpas, bet vis tiek leidžia grožėtis vaizdais pro langą. Kokie pagrindiniai roletų nuo saulės ir karščio privalumai? 

 • Dėka šių roletų patalpos neįkais, tad net ir karščiausią dieną bus maloniai vėsu bei gaivu.

 • Pro šiuos roletus neprasiskverbia saulės spinduliai, tad pamiršite, ką reiškia saulės apšviesti ekranai.

 • Pasikabinę tokius roletus sumažinsite oro kondicionavimo išlaidas.

 • Roletus nuo saulės ir karščio labai nesunku sumontuoti ir lengva prižiūrėti. 

Roletai Blackout – garantuota apsauga

Norintys visiškai pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių tikrai nesuklys pasirinkę roletus su Blackout audiniu. Šie roletai ypatingi tuo, kad gali būti padengti specialia danga, kuri atspindi saulės šviesą. O tai reiškia, kad į namus ar kitas patalpas neprasiskverbs joks saulės spindulys ir patalpų oro temperatūra neįkais. 

Reikėtų pažymėti, kad roletai Blackuot geriausiai tinka tiems kambariams ar erdvėms, kur visą dieną intensyviai šviečia saulė ir dėl to jaučiamas nemažas diskomfortas – yra tvanku, darosi sunku kvėpuoti, neįmanoma susikaupti ar atsipalaiduoti. Būkite tikri, pasirinkus roletus su Blackout audiniu tokių bėdų tikrai nekils. Be to, šie roletai puikiai tinka ir vaikų kambariams, kai siekiama užtikrinti, kad vaikų kambaryje būtų komfortiškai vėsu ir jų miego netrikdytų nepageidaujami saulės spinduliai. 

Roletai nuo saulės Screen – praktiška ir veiksminga

Roletai su Screen medžiaga idealiai tiks tiems, kas ieško ne tik veiksmingos apsaugos nuo kaitrios saulės, bet ir praktiško, lengvai prižiūrimo ir ekonomiško langų uždangalo. Svarbu pastebėti, kad pilnai nuleidus šiuo roletus jie atliks dieninių užuolaidų funkciją, tad galėsite matyti vaizdus pro langą, bet saulės spinduliai jūsų neakins. Taip pat specialios technologijos Screen medžiaga puikiai apsaugos ir nuo visų saulės šviesos atspindžių, atsirandančių ant kompiuterių, televizorių ar kitų ekranų, todėl galėsite ramiai dirbti, mokytis ar tiesiog žiūrėti televiziją.  

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad Screen medžiaga yra audžiama iš stiklo pluošto siūlų, kurie prieš tai padengiami plastiku. Ši technologija užtikrina audinio ilgaamžiškumą, nes medžiaga tampa atspari UV spinduliams, todėl netrūkinėja ir išlaiko savo pradinę formą ilgus metus. Kokiomis dar ypatybėmis pasižymi roletai nuo saulės su Screen medžiaga?

 • Šie roletai yra atsparūs drėgmei, neblunkantys, nedegūs ir turi antipelėsinių savybių. Dėl šių priežasčių roletai su Screen medžiaga idealiai tinka drėgnose patalpose – vonios kambariuose, virtuvėse, pirtyse ar kitur.

 • Tokie roletai  – itin ekonomiškas pasirinkimas, nes užtikrina malonią vėsą patalpose, taip leisdami sutaupyti oro kondicionavimo išlaidas.

 • Roletai su Screen medžiaga blokuoja iki 97% saulės spindulių, tačiau neblunka ir estetiška išvaizda džiugina ilgus metus. 

Medinės žaliuzės – vertinantiems stilių ir komfortą

Vertinantys stilingą kokybę ir ieškantys komfortiško langų uždangalo, padėsiančio pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių, turėtų atkreipti dėmesį į medines žaliuzes. Medinės žaliuzės išsiskiria tuo, jog yra pagamintos iš natūralaus medžio, kuris karštomis dienomis nepraleidžia saulės šilumos, tad patalpose nebūna nei karšta, nei tvanku. Be to, dėka natūralios ir klasiškos išvaizdos medinės žaliuzės padeda susikurti itin stilingą namų, biurų ar kitų patalpų interjerą. Tad pasirinkę medines žaliuzes jūs:

 • Apsaugosite norimas erdves nuo kaitros ir erzinančių saulės spindulių.

 • Į interjerą įnešite natūralumo, išskirtinės elegancijos bei prabangos.

 • Džiaugsitės patvariu langų uždangalu, kuris tarnaus ilgus metus.

 • Nesuksite galvos dėl žaliuzių priežiūros, nes lengvai jomis pasirūpinsite.

Svarbu pastebėti ir tai, kad medinės žaliuzės yra itin tinkamas pasirinkimas saulėtuose vaikų kambariuose. Šios žaliuzės pasižymi dideliu saugumu, nes medinės juostelės neturi aštrių ar smailių kampų, todėl rizikos, kad vaikas netyčia susižeis liesdamas medines žaliuzes beveik nėra.

Apsauginės žaliuzės – patikimas pasirinkimas

Apsauginės žaliuzės – patikima apsauga tiek nuo saulės, tiek nuo įsilaužimų, tiek saugantiems savo privatumą. Derėtų akcentuoti tai, kad apsauginės žaliuzės yra pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio profilio, užpildyto poliuretanu. Tokia gamybos technologija ne tik užtikrina išskirtinį žaliuzių tvirtumą, bet ir veiksmingai apsaugo patalpas nuo įkaitimo, o žiemą efektyviai sulaiko šilumą. 

Svarbu pastebėti, kad dėl šių savybių apsauginės žaliuzės labai dažnai pasirenkamos individualių namų gyventojų, taip pat jomis neretai uždengiami įvairių komercinių patalpų langai bei durys. Tad jei ieškote ne tik patikimos apsaugos nuo saulės, bet ir ilgaamžio, patvaraus ir labai privataus langų uždengimo būdo, vertėtų atkreipti dėmesį į apsaugines žaliuzes. 


Nelaukite, kol kaitra taps bėda

Jei vis dar svarstote, kaip apsisaugoti nuo kaitrios saulės ir nepageidaujamų jos spindulių, tuomet metas išsirinkti tinkamą langų uždangalą. Atminkite, tik tinkamai pasirinkti langų uždangalai leis džiaugtis malonia patalpų temperatūra ir padės pasislėpti nuo dirbti, ilsėtis ar miegoti trukdančios saulės šviesos. 

Nelaukite, kol kaitra taps didele bėda, apsidairykite po solemlux.lt asortimentą ir išsirinkite efektyvų, kokybišką bei maksimalų komfortą suteikiantį langų uždengimo būdą. 


Prisijungęs! Klauskite