lt
lt

Kokio tipo žaliuzes pasirinkti?

2021 11 03

Jeigu norite, kad langų uždangalai ne tik saugotų Jūsų privatumą nuo smalsių kaimyno akių, tačiau taip pat ir kurtų jaukų stilių – tokiu atveju siūlome rinktis žaliuzes kurios dėl savo universalumo puikiai tinka bet kokio stiliaus aplinkoje. Priklausomai nuo jų kabinimo vietos, žinoma, stiliaus, kuris yra kuriamas bei kitų smulkmenų – reikia rinktis ir atitinkamo tipo žaliuzes, kurios prisidės prie aplinkos jaukumo.

Kokie tipai galimi ir kokios labiausiai tinka Jums? Rinktis siūlome susipažinus su alternatyvomis.

1.      Vertikalios žaliuzės.

Vertikalios ir horizontalios žaliuzės tikrai nėra tas pats, tačiau šiuo metu rinkoje galima rasti skoningai namuose derančias ir vienas, ir kitas. Paprasčiausiai vertikalios labai ilgai buvo laikomos biurų atributu, tačiau dėl stilių gausos puikiai šiuo metu tinka ir namuose. Jos dažniausiai siejamos su oficialumu ir prabanga, taip pat ir elegancija. Komponuojamos klasikinio stiliaus namuose, tad siūlome rinktis žemiškas, ne tokias ryškias spalvas.

2.      Horizontalios žaliuzės.

Kita alternatyva, kuri kur kas dažniau sutinkame privačiuose namuose bei butuose – horizontalios žaliuzės, kurių stilių gausa taip pat yra labai plati bei įvairi. Nuo ryškių iki tamsių, nuo pastelinių atspalvių iki raštuotų, tad kiekvienas gali rinktis jo interjere labiausiai tinkamą alternatyvą, kuri ne tik gražiai atrodo, tačiau taip pat ir apsaugo nuo smalsių kaimynų akių. Jas labai paprasta prižiūrėti, tad tai ne tik gera, tačiau ir ilgalaikė investicija.

3.      Medinės žaliuzės.

Dėmesio sulaukia ir medinės žaliuzės, kurios atrodo gražiai, tačiau reikalauja nemažai priežiūros, tad reikia įvertinti – ar Jums tai yra tinkamas pasirinkimas. Kad jos tikrai visada atrodytų puikiai – reikia pašalinti dulkes nuo kiekvienos medinės klostės, o tai, žinoma, reikalauja laiko. Tiesa, klasikinio stiliaus namuose tai yra nepamainomas pasirinkimas, kuris atrodo ne tik elegantiškai, tačiau taip pat ir prabangiai.

4.      Plisuotos žaliuzės.

Ir vis labiau virtuvėse mėgstamos plisuotos žaliuzės, kurios labiausiai vertinamos dėl savo funkcionalumo. Pagal poreikius jos gali būti atveriamos ne tik iš apačios, tačiau taip pat ir iš viršaus. Tai suteikia patalpai galimybę gauti daugiau natūralios saulės šviesos, galiausiai, gyvenantiems antrame aukšte išvengti smalsių kaimynų akių, kurie gyvena pirmame aukšte ir yra prieš Jus. Žinoma, taip pat paminėsime ir plačia audinių pasiūlą, kuri tokia įvairi, jog kiekvienas ras sau tinkamą variantą.

Renkantis žaliuzes, kaip jau suprantate svarbiausias yra audinys, kadangi jis lemia jų stilių bei patrauklumą, žinoma, priderinimą interjere. Nuo klasikinių tamsesnių iki modernių, kurios dažniausiai būna ryškios arba šviesių, pastelinių atspalvių, kurie dažniausiai siejami su skandinavišku stiliumi, kuris Lietuvoje – itin mėgstamas ir dažnai pasirenkamas.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite