lt
lt

Langų dekoro galimybės: niuansai, kurie padės apsispręsti

2021 08 24

Kokie langų uždangalai labiausiai tinka Jūsų namuose? Vertikalios žaliuzės, o gal horizontalios? Galbūt geriausiai atrodo užuolaidos, tačiau jos labai lepios? O kaip roletai, romanetės... Pasirinkimas tikrai labai platus, tai nieko keisto, kad daugeliui per sunkus. Geriausia tartis su pardavėjais, kurie tiksliai žinodami žmogaus poreikius gali jam pateikti rekomendacijas. O šis straipsnis yra dar vienas trumpas gidas, kuris galbūt padės kiek greičiau rasti tai, kas labiausiai tinka Jūsų namams ir greta Jūsų sielos.

Kokios Jūsų finansinės galimybės?

Vienas svarbiausių aspektų renkantis langų uždangalus yra pinigai. Kuo daugiau galite skirti – tuo dažniausiai galite ir laisviau jaustis, kadangi apskritai langų uždangalų kainos nėra didelės, tad tikrai rasite Jums labiausiai priimtiną kainos bei kokybės santykį.

Užuolaidos dažnai vadinamos viena brangiausių alternatyvų. Ypač tokiu atveju, kai ieškote tikrai geros kokybės. Juolab, jos reikalauja daug priežiūros bei laiko.

Greičiau, pigiau ir paprasčiau tarnauja roletai bei romanetės, kurios nėra lepios, o plati spalvų pasiūla padeda rasti tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, standartiniai modeliai dažniausiai kainuoja pigiau, tačiau jeigu Jums reikia kažko unikalaus – primokėjimas dažniausiai būtinas.

Priežiūros niuansai

Greta finansų taip pat reikia nepamiršti galvoti apie priežiūrą, kuri dažniausiai paverčiama laiku. Tiksliau – kiek laiko galite skirti langų uždangalų priežiūrai, kaip dažnai galite ir norite valyti? Štai žaliuzės tikrai nereikalauja daug priežiūros, jų valymas labai paprastas, o jos ilgus metus atrodo puikiai.

Kaip jau minėjome – užuolaidos dažniausiai lepios, jas dažnai tenka nešti į valyklą, kad pavyktų pašalinti dulkes nesugadinant audinio.

Romanetės, kurios puikiai tinka miegamojo patalpoje – renka dulkes, nes šiame kambaryje dėl patalynės jų labai daug. Tačiau jas nuimti iš išvalyti yra laba paprasta, tad rinktis – verta.

Stiliaus niuansai

Žinoma, galiausiai stilius, kuris kuriamas su internete pateiktais pavyzdžiais kur kas greičiau. Nuo klasikinio iki modernaus, kuris dažniausiai komponuojamas ne tik pagal uždangalo tipą, tačiau pagal spalvas ir raštus, kurie yra pasirenkami. O rasti tai, kas Jums labiausiai tinka tikrai labai paprasta. Tiek baltos, tiek raudonos, blizgios, ryškios ir margos -  visa tai Jūsų laukia patikimose prekybos vietose, kurios padės sukurti jaukius namus, kuriuose Jums gera būti.

Skoningai atrodo ir žaliuzių bei užuolaidų derinys, kuris dažniausiai komponuojamas klasika kvepiančiuose namuose. Taigi, verta internete peržiūrėti kitų pavyzdžius, nes tai tampa gera paruoštuke komponuojant savo būsto stilių.

Iš ko galima rinktis?

Kokias alternatyvas kuriantiems namus siūlome peržiūrėti?

  • Roletus, kurie puikiai pasitarnauja virtuvėse, rūsiuose, koridoriuose.
  • Romanetes, kurios dažniausiai puošia miegamuosius ir labiausiai džiugina stiliaus gausa.
  • Plisuotas žaliuzes, kurios tinka virtuvėse, kur reikalinga apsauga nuo saulės bei smalsių kaimynų akių.
  • Horizontalios žaliuzės dažnai tampa svetainės akcentu.
  • Vertikalios žaliuzės ypač pasitarnauja, kai reikia uždengti labai didelius langus.
Kurkite namų jaukumą ir ramybę, kuriame gera būti.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite