lt
lt

Langų uždangalai klasikinio stiliaus interjere

2021 06 20

Klasika niekada neišeina iš mados, puikiai atrodo, kvepia elegancija bei paprastumu. Visiškai natūralu, kad vis daugiau žmonių savo kambario langus nusprendžia papuošti klasikiniais langų uždangalais, kurie pirmiausia traukia akis stiliumi, o paskui ir funkcionalumu.

Pasiūla – plati, tad atrasti Jums labiausiai tinkamą kokybę – nebus sunku.

Plisuotos žaliuzės yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori ne tik skoningo uždangalo, tačiau taip pat ir puikios apsaugos nuo saulės. Kodėl būtent jos? Kadangi galima pagal poreikius atsitraukti ne tik nuo viršaus, tačiau ir iš apačios. Tai, pavyzdžiui, puikus pasirinkimas virtuvės erdvėje, kurioje reikalinga apsauga ir nuo smalsių kaimynų akių. Dažniausiai pasirenkami vienos spalvos, kurie derinami prie patalpoje esančių baldų.

Kita alternatyva, kuri gali papuošti Jūsų namus yra roletai diena-naktis, kurie dažnai vadinami klasikos pagrindu. Žinoma, priklausomai nuo pasirenkami spalvų skoningai dera ir moderniuose namuose. Kai kurie net šiuos roletus derina prie užuolaidų. Variantas, tačiau nepamirškite, kad nebent dėl stiliaus, kadangi roletai diena-naktis puikiai atstoja tiek dininės, tiek naktinė užuolaidos funkcijas.

Jeigu, visgi, užuolaidos Jums labai patinka ir norite, kad jos puoštų Jūsų klasikinį būsto stilių – tokiu atveju siūlome kasetinius roletus, kurie visiškai izoliuoja patalpas. Taigi, galėsite būti ramus, kad nepateks nei saulė, nei žmogaus akys. Suderinti spalvas bei raštus su užuolaidomis bus paprasta, kadangi gama – labai plati. Žinoma, derinti reikia ir prie audinio. Jeigu užuolaidos yra labai storos – tokiu atveju reikalingas ir storesnio tipo roletų gaminys. Svarbiausia – sintezė ir tuo pačiu skoningas derinys, kuris papuoš Jūsų namus.

Jeigu ieškote modernumu kvepiančios klasikos – tokiu atveju geriausias tarpinis variantas yra horizontalios žaliuzės. Ne tik plastikinės, tačiau taip pat ir medinės, kurios nuostabiai atrodo elegantiškuose namuose. Labai dažnai komponuojamos nišose arba greta lauko durų taip sukuriant unikalaus stiliaus aplinką.

Kad ir kokio tipo langų uždangalas Jums labiausiai patinka ir geriausiai dera namuose – siūlome rinktis geriausios kokybės, spalvos, kuri dera prie interjero, galiausiai, paprasto valdymo ir lengvos priežiūros. Juk gražūs namai dažniausiai taip pat yra ir tvarkingi namai, kuriuose viskas iki mažiausių smulkmenų yra suderinta. O juk langų uždangalas gali būti svarbiausias jūsų stiliaus akcentas.
Prisijungęs! Klauskite