lt
lt

Langų uždangalai, kuriuos mėgsta vaikai

2022 07 25

Daugelis tėvų tikrai sutiks, kad vaiko kambario įrengimas yra atsakingas bei kruopštus darbas. Juk labai svarbu parinkti tokias interjero detales, kurios būtų ir praktiškos, ir įtiktų patiems mažiausiems. Todėl nusprendus įrengti vaiko kambarį labai dažnai yra užstringama ties langų uždangalų pasirinkimu. Norisi, kad langų uždangalas būtų funkcionalus, bet taip pat tiktų bei patiktų vaikui. Ką tokiu atveju pasirinkti? Kaip sukurti stilingą, žaismingą ir kartu kokybišką vaiko kambario interjerą? Mūsų ekspertai turi atsakymus į visus klausimus – sužinokite, kokie langų uždangalai sužavės ne tik vaikus, bet ir tėvelius. 

Foto roletai nepalieka abejingų

Foto roletai, be jokios abejonės, yra tai kas sukuria išskirtinai stilingą vaiko kambario interjerą, puikiai atlieka savo funkcijas ir originaliu dizainu džiugina tiek pačius mažiausius, tiek suaugusius. Reikėtų pažymėti, kad foto roletai išsiskiria tuo, jog ant jų gali būti pavaizduoti mėgstami vaikų animaciniai personažai, super herojai, taip pat ant šių roletų dažnai perkeliamos įsimintinos nuotraukos ar net vaikų piešiniai. Svarbu pažymėti, kad ieškantys itin originalaus sprendimo ir norintys sukurti išskirtinai jaukų bei savą vaiko kambario interjerą neretai ant foto roletų pasirenka užrašyti vaiko vardą, dekoruodami jį spalvingais piešiniais. Tokie foto roletai atrodo išties įspūdingai, o vaikui sukelia tik pačias geriausias emocijas. Dėl kokių dar priežasčių foto roletai tobulai tinka vaiko kambariui?

  • Pasirinkus foto roletus vaiko kambarys bus išskirtinis ir vienetinis. 

  • Foto roletai gali būti naudojami ne tik langams uždengti, bet taip pat jie puikiai tinka atskirti skirtingas erdves patalpose ar kaip sienos dekoro detalė.

  • Foto roletų priežiūra labai paprasta. Nuo šių roletų lengvai nuvalysite dulkes ar kitus nešvarumus tiek sausa, tiek drėgna šluoste, tad palaikyti tvarką bei švarą vaiko kambaryje bus išties nesunku.

Kalbant apie foto roletus negalima nepaminėti ir jų funkcionalumo, kas yra itin svarbu tėvams, norintiems, kad vaiko kambarys būtų ne tik gražus, bet ir efektyviai apsaugotas nuo saulės. Reikia akcentuoti, kad foto roletai yra gaminami iš įvairiausių audinių, tad galima rinktis ne tik įprastus, bet ir iš Blackout audinio pagamintus foto roletus. Foto roletai su Blackout audiniu – visiškai nepraleidžia saulės šviesos, todėl net ir saulėtą dieną patalpa gali tapti aklinai tamsi. Svarbu pastebėti, kad tokie foto roletai itin praverčia pačių mažiausiųjų kambariuose, kai norima, kad jų pietų miego netrikdytų nei vienas saulės spindulys. 

Žinoma, tiek foto roletų dizainą, tiek audinį galite pasirinkti atsižvelgę į savo ir vaiko poreikius, tačiau dėl vieno galite būti tikri, foto roletai idealiai tiks vaiko kambary. 

Ryškūs roletai žavi spalvine gama

Jei vaiko kambariui ieškote kažko solidesnio, o galbūt įrenginėjate paauglio kambarį, tuomet derėtų pasižvalgyti po ryškiaspalvių roletų asortimentą. Pastebima, kad ryškios spalvos itin mėgstamos tiek pačių mažiausių, tiek vyresnių vaikų tarpe. Taip yra todėl, nes tai, kas ryšku vaikams asocijuojasi su laime, laisve ir džiaugsmu. Tad ryškių spalvų roletai kuria ne tik stilingą vaiko kambario interjerą, bet ir džiaugsmingą atmosferą. Reikėtų pastebėti, kad ryškiaspalviai roletai gali būti derinami prie kitų, ryškių spalvų vaiko kambario interjero detalių. Taip pat spalvingi roletai puikiai dera ir prie švelnių, pastelinių ar net tamsesnių atspalvių sienų. Ne paslaptis, kad roletų spalvinė gama šiuo metu rinkoje – itin gausi, tad savo mėgstamą spalvą ar atspalvį tikrai atras kiekvienas. 

Tačiau renkantis roletus vaiko kambariui reikia atkreipti dėmesį ne tik į jų spalvą, bet ir į rūšį bei funkcionalumą. Gerai apgalvokite, kokia apsauga nuo saulės vaiko kambariui reikalinga. Efektyviausiai nuo saulės spindulių apsaugo Blackout roletai bei roletai nuo saulės su screen medžiaga. Na, o roletai Standart ir roletai Mini tinka bet kokio tipo langams ir yra lengvai pakabinami, tad be vargo ir greitai papuošite vaiko kambarį. Tad rinkdamiesi ryškiaspalvius roletus pasidalinkite darbus – spalvą leiskite išsirinkti vaikui, o patys atkreipkite dėmesį į roletų funkcionalumą ir pagrindines savybes. 

Žaismingos romanetės patraukia dėmesį

Dar vienas langų uždangalas, kuris tinka bei patinka tiek mažiesiems, tiek tėveliams – romanetės. Romanetės vaikus žavi žaismingais dizainais – galima rinktis įvairiausių spalvų ir įvairiausiais raštais ar ornamentais išmargintas romanetes. Tėvus romanetės džiugina dėl nesunkios priežiūros, patikimos apsaugos ir lengvo montavimo. 

Reikėtų pastebėti, kad romanetės į vaiko kambarį įneša lengvumo ir neapsunkina interjero. Be to, žaismingos ir kokybiškos romanetės puikiai atrodys bei tiks tiek kuriant šiuolaikišką ir modernų vaiko kambario interjerą, tiek norint sukurti kažką klasiško ar išskirtinio. Aišku tam, kad vaiko kambaryje būtų išlaikyta darna bei estetika rekomenduotina romanetes derinti prie sienų ar kitų interjero detalių spalvos – lovatiesės, dekoratyvinių pagalvėlių, paveikslų ir kt. 

Ieškote dar daugiau idėjų, kaip uždengti vaiko kambario langus? Apsidairykite po solemlux.lt asortimentą, nes čia idėjų netrūksta – pas mus langų uždangalai, kuriuos mėgsta tiek vaikai, tiek tėvai.


Prisijungęs! Klauskite