lt
lt

Langų uždangalų atspalviai – kuria stilių. Kokius pasirinkti?

2021 12 09

Suteikti namams daugiau jaukumo bei unikalumo nėra sunku. Svarbiausia rinktis ryškius akcentus, kurie traukia akis, kurie tampa svarbiausiu stiliaus dekoru, galiausiai, reguliariai juos keisti, kadangi kai pabosta vienos spalvos – kitomis galima prikelti aplinką naujam gyvenimui.

Taigi, nebūtina kardinaliai keisti namų, kad stilius atrodytų vis kitaip. Tikrai nereikia perdažyti sienų arba pirkti naujų baldų. Pabodusios patalpos gali atrodyti kur kas gyvesnės radus tinkamus langų uždangalus, kurie taip pat gali būti keičiami pagal nuotaiką, sezoną bei asmeninius poreikius.

Kokie langų uždangalai yra tinkamiausi Jūsų namuose? Atsakyti sunku, kadangi reikia įvertinti labai daug aspektų, kurie lemia galutinį rezultatą. Nuo langų pasaulio pusės iki atstumo iki kaimynų, galiausiai, asmeninių poreikių. Virtuvėje dažniausiai komponuojamos plisuotos žaliuzės, miegamuosiuose – roletai diena-naktis, taip pat gražiai atrodo romanetės, kurios tinka ir koridoriuose. Visgi, svarbu ne tik mechanizmas, tačiau ir konkretaus audinio spalva, kadangi būtent ji ir prisideda prie aplinkos stiliaus kūrimo.

Tamsios spalvos yra geras pasirinkimas tik tokiuose kambariuose, kurie yra labai erdvūs. Paprasčiausiai tamsesni atspalviai gali kambarius padaryti dar vizualiai mažesnius, o dažniausiai to nenori niekas. Lygiai taip pat reikia nepamiršti, kad dažniausiai tamsesni atspalviai tinka tuomet, kai kuriamas privatus stilius. Tai yra – miegamojo aplinka, galbūt – vonios ir tualeto, galiausiai, koridoriaus. Tačiau namų patalpose, kur stengiamasi išlaikyti pozityvumą ir tuo pačiu bendruomeniškumą – siūlome rinktis šviesius, galbūt net pastelinius arba raštuotus atspalvius, kurie gražiai atrodo svetainėje arba valgomojo patalpoje.

Lygiai taip pat siūlome nepamiršti, kad pagal poreikius audiniai gali būti keičiami labai greitai ir paprastai. Taigi, jeigu šiuo metu Jums atrodo, kad tinka vienos spalvos ir tuo pačiu norisi išlaikyti tam tikrų atspalvių sintezę kambariuose – tokiu atveju jas ir siūlome drąsiai rinktis negalvojant apie tai – kaip norėsis gyventi po kelerių metų. Kai langų spalvos ir tuo pačiu visas kuriamas stilius pabos – tereikės pakeisti audinį, o tai padaryti tikrai yra gana paprasta ir svarbiausia, kad pigu.

Reikia nepamiršti, kad nuostabiai papuošti namus gali ir labai ryškūs uždangalai. Jie dažniausiai tampa pačiu svarbiausiu patalpos akcentu. Tuomet visa kita erdvė dažniausiai yra neutrali, o pats svarbiausias jos akcentas yra žaliuzės arba roletai. Žinoma, jie nebūtinai savo spalva turi derėti prie kitų patalpoje esančių akcentų. Kaip tik ne. Jie gali būti pats ryškiausias, labiausiai akis traukiantis dekoro atributas, kuris pamatomas, vos tik įžengiama į kambarį.

Kiekvienas renkasi tokius, kurie jam gražiausi, tad ir siūlome daugiau dėmesio skirti savo asmeniniam poreikiams, o ne taisyklės, kurioms yra nusakomos dizainerių. Svarbiausia, kad nepriklausomai nuo mechanizmo audinių pasiūla labai įvairi, tad rasti iki mažiausių smulkmenų labiausiai Jums tinkamą variantą – tikrai yra įmanoma.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite