lt
lt

1 001 langų ir durų uždengimo sprendimas – neišėjus iš namų

2021 05 12

Įvairias žaliuzes, roletus, romanetes, tinklelius langams ir durims nuo vabzdžių galima išsirinkti neišėjus iš namų. Tokią paslaugą savo e. parduotuvėje siūlo bendrovė „Solemlux“, kuri saulės šviesos kontrolės sprendimus teikia jau daugiau kaip 12 metų. Internetu užsakyta produkcija klientus Lietuvoje pasiekia per 1–2 darbo dienas.

Klientų ratą nuolat plečiančios bendrovės „Solemlux“ vadovas Ramūnas Musulas pasakoja, kad užsakovai jau prieš kelerius metus ėmė dažniau teirautis, kada jų siūlomus langų uždengimo sprendimus galės pasirinkti ir užsisakyti internetu. Todėl prieš trejetą metų vieni iš pirmųjų langų uždangalų gamintojų sukūrė patogią e. parduotuvę Solemlux.lt.

Operatyviau ir pigiau, nes užsakymai automatizuoti


„Sukūrę e. parduotuvę įsitikinome, kad jos iš tiesų reikėjo. Dabar atsisakėme aptarnavimo salonų, nes pateikti užsakymus automatizuotoje e. parduotuvėje klientams ir greičiau, ir patogiau, – teigia „Solemlux“ vadovas. – Be to, aukščiausios kokybės gaminius galime siūlyti bent 30–50 proc. pigiau nei konkurentai, nes mums nereikia išlaikyti salonų ir jų darbuotojų, transporto, montuotojų, o užsakymų pateikimas ir priėmimas visiškai automatizuoti, nereikalaujantys specialistų darbo.“

E. parduotuvėje „Solemlux“ pateikti užsakymą labai paprasta. Pirmiausia reikia apsispręsti, kuo nori uždengti langus. Galima rinktis žaliuzes (plisuotas, horizontalias ar vertikalias), roletus (kasetinius, standartinius ar diena–naktis), romanetes, o taip pat dar sumontuoti ir tinklelį ant lango bei durų nuo vabzdžių. Kai sprendimą dėl langų ir durų uždengimo gaminio priimi, spaudi mygtuką „Skaičiuoti kainą“ ir atsidariusiame lange į nurodytus laukelius suvedi norimo gaminio matmenis bei kitus jo parametrus, iš katalogo pasirenki audinio spalvą ir iš karto pamatai kainą bei gali apmokėti. Užsakymas Lietuvoje pristatomas per 1–2 darbo dienas.

„Sukūrę automatizuotą internetinio užsakymo galimybę pasirūpinome, kad klientams visas procesas būtų kuo aiškesnis ir paprastesnis – tinklapyje pateikiamos visų tipų langų uždengimų matavimo instrukcijos su iliustruotais aprašymais, taip pat vaizdinės medžiagos formatu. Be to, automatizuota sistema klientui neleidžia įvesti klaidingų užsakomų gaminių duomenų, todėl užsakovai įprastai pateikia teisingus savo langų bei durų matmenis ir dėl to nesusipratimų pasitaiko itin retai. E. parduotuvės „Solemlux“ tinklapyje taip pat pateiktos ir montavimo instrukcijos, kuriomis naudotis labai paprasta“, – pasakoja langų uždengimo specialistas.

Internetinėje parduotuvėje pateikti ir apmokėti užsakymai tuoj pat patikrinami „Solemlux“ specialisto bei nedelsiant siunčiami į gamybą, todėl įvykdomi ir užsakovui dažniausia išsiunčiami per 24 val.

Nors e. parduotuvė, bet galima ir pačiupinėti

Anot „Solemlux“ vadovo, kompiuterizuotų užsakymų operatyvus įvykdymas įmanomas ir todėl, kad e. parduotuvėje eksponuojamų audinių bendrovė įsigyja ir sandėlyje laiko didelius kiekius. Todėl vos gavus užsakymą galima pradėti jį vykdyti.

E. parduotuvėje „Solemlux“ šviesą kontroliuojančius langų ir durų uždangalus galima rinktis iš šimtų audinių. Apie 80 proc. jų pagaminta Vokietijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Beje, atliekant užsakymą e. parduotuvėje galima pasirinkti jūsų būste esančią sienų spalvą ir prie jos derinti žaliuzes, roletus ar romanetes. Jei ir tuomet internetu medžiagos nepavyksta išsirinkti, patikusius audinių pavyzdžius galima užsisakyti ir nemokamai parsisiųsti tiesiai į namus.

„Bet kurio užsakyto audinio pavyzdžius klientas paprastai gauna per 1–2 dienas ir tuomet gali akivaizdžiau matyti, kuris jų geriausiai dera interjere. Akivaizdu, kad ši paslauga padeda apsispręsti, nes net 95 proc. audinių pavyzdžius užsisakiusiųjų – įsigyja ir langų uždangalus“, – sako „Solemlux“ vadovas.

Jei kyla klausimų, e. parduotuvėje „Solemlux“ galima sulaukti atsakymų ar patarimų realiu laiku, o taip pat kreiptis e. paštu ar nurodytu telefonu.

Lietuvių, anglų ir rusų kalbomis veikianti e. parduotuvė „Solemlux“ populiari ne tik Lietuvoje. Ji ypač daug klientų turi Latvijoje ir Estijoje, populiarėja ir kitose Europos šalyse. Netrukus ją planuojama plėsti kitomis Europos kalbomis ir pasiekti kitų valstybių gyventojus.Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite