lt
lt

4 žingsniai roletų pasirinkimo link

2023 08 02

Roletai dar kartais yra vadinami ritininėmis užuolaidomis. Galime drąsiai sakyti, kad tai yra viena populiariausių langų uždengimo opcijų. Vertinamas ne tik stilius, tačiau ir praktiškumas, tai, kad nėra lepūs, tarnauja daug metų, o tinkamai parinkti gali būti pats svarbiausias tam tikros patalpos akcentas.

Tiesa, rasti tinkamus roletus – gali būti sunku. Nežinote, kurie geriausiai tiktų prie tam tikros patalpos ir tuo pačiu atitiktų Jūsų asmeninius poreikius? Tarkitės su Solemlux specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus, pateiks rekomendacijas bei padės rasti uždangalus, kurie ne tik atitiks, tačiau ir pranoks Jūsų poreikius.

Greitesniam tobulo roleto radimui – taip pat siūlome remtis mūsų 4 žingsnių pagalba, kuri galimai kiek sukonkretins paieškas, padės rasti variantą, kuris tinka tam tikroje patalpoje.

1.     Roleto montavimo vieta

Pirmiausia reikia nuspręsti – kurioje vietoje roletas bus montuojamas. Tai yra, ne tik kurioje patalpoje, tačiau ir kokioje konkrečiai vietoje: ant lango, ant lubų, o gal sienos? Nors dažniausiai montuojami ant lango rėmo, tačiau gera žinoti, kad tai tikrai nėra vienintelė opcija, tad įvertinkite šio uždangalo funkcionalumą.

Jeigu dažnai darinėjate langą – tuomet geriausia montuoti ant paties lango rėmo viršaus. Jeigu norite, kad retai darinėjamas langas dažniausiai būtų užtamsintas, tai yra, roletas būtų nuleistas, tačiau gėlės ant palangės gautų joms taip reikalingos natūralios šviesos – tuomet geriausia roletus montuoti ant nišos viršaus. Taip langų uždangalas užims daugiau vietos, tačiau patalpoje bus galima išlaikyti norimą privatumą bei apsaugoti gėles nuo saulės šviesos trūkumo.

Jeigu Jums labiausiai patinka montavimas ant langų – tokia opcija yra pasirenkama dažniausiai – rinkitės tradicinius, kasetinius roletus, kurie yra ilgaamžiai, atrodo puikiai. Svarbiausia, žinoma, praktiškumas. Juk roletai turi saugoti ne tik nuo saulės, tačiau ir nuo smalsių žmonių akių, galiausiai, kurti jaukią aplinką.

2.     Roletų audinio permatomumo lygis

Kitas svarbus aspektas renkantis yra audinio, kuris bus naudojamas gaminant roletus, permatomumo lygis. Svarbiausia atminti, kad labiau permatomi audiniai, kurie gali atrodyti kur kas plonesni, tikrai nėra blogesnės kokybės, tai yra, jie netarnaus trumpiau tik dėl to, kad tankumas yra ne toks didelis.

Galiausiai, juk kai kurie renkasi roletus dėl to, kad norisi izoliuoti patalpas nuo aplinkinių žmonių žvilgsnių, kai tuo tarpu kitiems svarbiausia patrauklumas, tai yra, nereikia didelio tankumo, audinys gali būti dalinai permatomas. Ypač mėgstami permatomi roletai jaukioms vietoms, langams pro kuriuos vaizdas yra ne į gatves, tačiau miškus. Tuomet tikrai nereikia labai didelio tankumo, izoliavimo, tačiau paties roleto norisi, kadangi kitu atveju langai atrodo kaip nuogi.

3.     Apsauga nuo saulės kaitros

Renkantis roletus taip pat reikia įvertinti, ar Jums svarbu, kad jie gerai izoliuotų patalpą ne tik nuo žmonių, tačiau taip pat ir nuo kaitrios saulės. Specialia danga dengti roletai yra labai praktiškas pasirinkimas kaitriomis vasaros dienomis, kai norisi, kad patalpos per daug neprikaistų. Svarbiausia, kad tokių roletų viena pusė yra padengta specialia danga, kuri ir atspindi saulę, o kita – dekoratyvinė, tai yra, kokią jums norisi matyti savo namuose.

4.     Audinio stilius

Bene vienas svarbiausių aspektų renkantis langų uždangalus, bet kokius, ne tik roletus, yra stilius. Solemlux prekybos vietoje siūlomų roletų stilių gausa tikrai patenkins net ir paties išrankiausio poreikius. Nuo tokių opcijų, kurios skoningiausiai atrodo klasika dvelkiančiuose namuose, iki tokių, kurios puošia modernius namus.

Tiems, kurie mėgsta paprastumą, tikrai labiausiai patiks neutralių, dažniausiai pastelinių spalvų langų uždangalai, kurie kvepia jaukumu bei šiluma. O tie, kurie kuria modernų namų interjerą, dažniausiai renkasi tokius roletus, kurie yra ryškių spalvų, kurie net gali būti puošti kokiais nors raštais. Galimi net ir fotoroletai. Gal kiek neįprastas variantas, pasirenkamas rečiau, tačiau tikrai daugelio mėgstamas, kadangi padeda patalpose sukurti išskirtinį dizainą.

 Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite