lt
lt

6 priežastys rinktis vertikalias žaliuzes namams

2021 08 10

Skoningos vertikalios žaliuzės gali būti pati svarbiausia Jūsų būsto puošmena, akcentas, kuris kuria stilių bei puošia namus. Visgi, galima sakyti, kad šiuo metu vertikalioms skiriama vis mažiau dėmesio, jos tampa antraeilės po romanečių bei roletų. Kodėl? Juk tai tikrai labai geras langų dekoro būdas.

Pateiksime Jums 6 priežastis, kurios turėtų paskatinti puošti langus vertikaliomis žaliuzėmis.

1.      Geras pasirinkimas lauko durims.

Jeigu Jūsų lauko durys yra su stiklu – tokiu atveju reikia pagalvoti apie geriausias lango uždangalo galimybes. Vertikalios žaliuzės yra labai geras pasirinkimas, kadangi jos ne tik nereikalauja daug priežiūros dėl aplinkos poveikio bei įtakos, tačiau be jokio vargo, greitai gali būti užtemdomos bei sukurti norimą matomumo poziciją.

2.      Geras pasirinkimas dideliems langams.

Vertikalios žaliuzės tinka ne tik durims, tačiau taip pat ir dideliems langams. Pirmiausia akis traukia stilius, tačiau reikia įvertinti ir funkcionalumą, kuris suteikia galimybę užtamsinti langus kai tik norite, tačiau taip pat išlaikyti patrauklumą patalpoje. Vertikalios žaliuzės kuria švelnią atmosferą, kuri atrodo jaukiai, šešėliai tarsi žaidžia.

3.      Vizualiai lubos atrodo aukštesnės.

Dar vienas labai svarbus šių žaliuzių privalumas yra tai, kad jos vizualiai ilgina lubas, sienas. Tokiu atveju tai labai geras pasirinkimas namuose, kurie yra gana maži, kuriuos norisi vizualiai padidinti. Tokiu atveju geriausiai tarnauja vertikalios žaliuzės bei veidrodžiai, kurie didina erdves ir suteikia joms daugiau jaukumo. Kai kurie siekdami ilginti sienas tapetuoja jas vertikalaus rašto tapetais. O kam, kai viską paprastai galima padaryti žaliuzių pagalba.

4.      Saulės šviesos valdymas.

Šio tipo žaliuzės suteikia galimybę labai paprastai valdyti šviesos patekimą į patalpas. Tokiu atveju, galima džiaugtis pagal Jūsų poreikius namuose bus tiek šviesos bei tiek tiesioginių saulės spindulių – kiek Jums labiausiai reikia. Jeigu nenorite saulės – spindulių patekimas į patalpas bus tikrai paprastas patraukus virvutę.

Jos puikiai izoliuoja patalpą, ji gali būti tamsi pagal Jūsų poreikius. Tai ne tik apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių, tačiau taip pat ir puiki pagalba nakties metu, kai reikalinga apsauga nuo lauko šviestuvų.

5.      Spalvos – pagal Jūsų poreikius.

Dar vienas labai svarbus vertikalių žaliuzių privalumas yra tai, kad šiuo metu galima rasti labai platų spalvų pasirinkimą pagal poreikius. Nuo tokių, kurios yra ryškios, tad dažniausiai skoningiausiai atrodo modernaus stiliaus interjere, iki tokių, kurios yra baltos, pilkos ir kitų neutralių spalvų ir dažniausiai pasirenkamos namuose, kur kuriamas jaukus, galbūt geriausiai įprasminantis Skandinaviškas stilius.

6.      Aukšta kokybė.

Galiausiai, šio tipo žaliuzės ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir labai ilgai tarnauja. Svarbiausia rasti Jums labiausiai tinkamas ir tuo pačiu įsigyti patikimose prekybos vietose. Dėl to galėsite būti ramus radęs geriausią kainos bei kokybės santykį, kuris Jums tarnaus ilgai ir tuo pačiu nereikalaus jokios didelės priežiūros.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite