lt
lt

Plisuotos žaliuzės: 5 esminiai pranašumai

2022 07 18

Plisuotos žaliuzės – sparčiai populiarėjantis pasirinkimas tarp tų, kurie ieško stilingo, praktiško ir efektyvaus langų uždengimo būdo. Tačiau nors plisuotų žaliuzių populiarumas auga daug kam vis dar iškyla klausimai: kuo plisuotos žaliuzės pranašesnės už įprastines žaliuzes? Kodėl verta rinktis būtent šio tipo žaliuzes? Jei šiuos klausimus esate uždavę ir jūs, tuomet derėtų sužinoti 5 esminius plisuotų žaliuzių pranašumus. Galbūt tuomet ir jūsų langus papuoš modernios, funkcionalios bei stilingos plisuotos žaliuzės. 

Padeda išlaikyti komfortišką privatumą 

Didesnę ar mažesnę apsauginę funkciją atlieka visi langų uždangalai, ne išimtis ir plisuotos žaliuzės. Tad kuo šios žaliuzės pranašesnės už kitus langų uždengimo būdus? Tuo, kad plisuotos žaliuzės ne tik efektyviai apsaugo nuo nepageidaujamų saulės spindulių, bet ir padeda išlaikyti komfortišką privatumą. 

Svarbu pabrėžti, kad pasirinkę plisuotas žaliuzes savo namams, biurui ar kitai patalpai galite susikurti daugiausiai komforto teikiančią atmosferą. Tai padarysite todėl, nes šio tipo žaliuzės išsiskiria audinių įvairove. Tad jei norite visiškai pasislėpti nuo smalsių akių ir saulės spindulių galite rinktis tamsesnių atspalvių plisuotas žaliuzes, o jei vis dėlto jums svarbu, kad kambaryje būtų maloniai šviesu, tuomet tam idealiai tiks šviesesnių atspalvių plisuotos žaliuzės. Būkite visiškai tikri, pasirūpinti komfortišku privatumu yra išties nesunku, kai plisuotos žaliuzės kabo ant jūsų langų.

Nereikalauja ypatingos priežiūros

Dar vienas itin svarbus plisuotų žaliuzių pranašumas – nesudėtinga priežiūra. Ne paslaptis, kad renkanti langų uždangalą norisi, kad jis keltų kuo mažiau rūpesčių – būtų lengva prižiūrėti ir valyti. O tokiais privalumais tikrai džiaugsitės įsigiję plisuotas žaliuzes. Dulkes nuo šių žaliuzių galima paprasčiausiai nusiurbti dulkių siurbliu arba nuvalyti drėgna šluoste. O jei nutiktų taip, kad ant žaliuzių atsirastų nepageidaujamų dėmių, tuomet jas be didelio vargo nukabinsite ir pagal gamintojo rekomendacijas išskalbsite. Svarbiausia yra tai, kad itin lengvai bei paprastai prižiūrimos plisuotos žaliuzės nenublunka, nepraranda savo elastiškumo ir visuomet atrodo tvarkingai bei estetiškai. 

Tinka bet kokio dydžio langams

Plisuotas žaliuzes galima drąsiai vadinti ne tik vienomis praktiškiausių, bet ir universaliausių. Taip yra todėl, nes šio tipo žaliuzės tinka bet kokio dydžio bei stiliaus langams. Tad jei jūsų namuose ar kitoje patalpoje yra nestandartiniai langai – itin dideli, siauri ar išskirtinių formų ir jau seniai ieškote šiems langams idealiai tinkančio langų uždangalo, tuomet rinkitės plisuotas žaliuzes, nes nusivilti tikrai neteks. Svarbu žinoti, kad šio tipo žaliuzės lengvai pritaikomos įvairiems langams – stoglangiams, arkiniams langams, panoraminiams langams ir kt. Todėl tai – vienas geriausių sprendimų, ieškantiems nestandartinių pasirinkimų.

Išsiskiria funkcionaliu valdymu

Vienas ryškiausių plisuotų žaliuzių pranašumų – išskirtinai funkcionalus valdymas. Kuo šis valdymas toks išskirtinis? Tuo, jog plisuotų žaliuzių pagalba langą uždengsite taip, kaip panorėję – stumdykite plisuotas žaliuzes iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų arba palikite lango viduryje. Pasinaudoję tokiomis funkcionaliomis ir patogiomis valdymo galimybėmis į patalpas įleisite tiek saulės šviesos, kiek norisi bei užsitikrinsite tokį privatumą, kokio tam tikru metu reikia. 

Be to, plisuotas žaliuzes valdysite ne tik pagal savo poreikius, bet ir labai lengvai. Reikėtų išskirti tai, kad galima rinktis rankiniu arba automatiniu būdu valdomas plisuotas žaliuzes. Jei pasirinksite rankinį valdymo būdą, žaliuzių poziciją keisite specialia rankenėle,  o automatinės valdymo sistemos dėka žaliuzes valdysite pulteliu. Svarbu pabrėžti, kad abu valdymo būdai yra komfortiški ir paprasti, tad papildomų rūpesčių dėl plisuotų žaliuzių valdymo tikrai nekils. 

Leidžia susikurti norimą interjerą

Kuriant stilingus ir išpuoselėtus namus ar įrenginėjant kitas erdves dažnai sukame galvą: kokius langų uždangalus pasirinkti? Tad jei ir jūs šiuo metu esate tokiose paieškose, rinkitės plisuotas žaliuzės, kurios leidžia priimti pačius lanksčiausius interjero sprendimus. 

Reikėtų pažymėti, kad plisuotų žaliuzių įvairovė – itin gausi. Vien Solemlux.lt galite rasti beveik 160 skirtingų audinių, raštų ir spalvų. Todėl pasirinkdami šio tipo žaliuzes nesunkiai susikursite tokį interjerą, kokio tik norisi – šiuolaikišką, modernų, ekstravagantišką, išskirtinį ar prabangų. Priimkite jums labiausiai tinkančius bei patinkančius interjero sprendimus ir plisuotų žaliuzių pagalba puoškite savo namus.


Prisijungęs! Klauskite