lt
lt

Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB – inovatyvus sprendimas Jūsų namuose

2023 06 01

Sukurti jaukumą namuose žaliuzių pagalba – įmanoma. Svarbu jas rinktis įvertinus funkcionalumą, stiliaus potėpius, kokybę. Naujovė mūsų prekybos vietoje – plisuotos žaliuzės HONEYCOMB, kurios tinka ir modernumu, ir klasika kvepiančiuose namuose.

HONEYCOMB plisuotos žaliuzės yra tarsi koriai. Stilingos, lengvai valdomos ir galinčios papuošti Jūsų namus. Tobulas pasirinkimas tiems, kurie ieško neįprastų, akis traukiančių sprendimų. 

Pagrindiniai plisuotų žaliuzių HONEYCOMB privalumai:

1. Energetinis efektyvumas. Speciali korinė struktūra padeda sulaikyti orą ir taip susidaro natūrali šilumos izoliacija. Tai suteikia galimybę išvengti šilumos nuostolių žiemą ir sumažinti šilumos įsiskverbimą į patalpas vasarą. Tokia energijos taupymo funkcija padeda sumažinti šildymo ir aušinimo sąnaudas, gyventi ekologiškiau ir ekonomiškiau.

2. Reguliuojama šviesos srauto kontrolė. Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB padeda reguliuoti šviesos srautą. Taigi, galite pritaikyti interjero apšvietimą pagal savo poreikius ir tuo metu esamą metų laiką. 

3. Šilumos ir saulės apsauga. Žaliuzių audinys yra dvigubas, tad jis  efektyviai atspindi saulės spindulius ir sumažina jų įsiskverbimą į vidų. Tai padeda išvengti perkaitimo, apsaugo baldus nuo išblukimo ir ženkliai sumažina ultravioletinių spindulių poveikį.

4. Universalumas. Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB yra tinkamos skirtingiems lango formatams: simetriškiems, trikampiams, apvaliems ir t.t. Jos gali būti montuojamos tiesiai ant lango rėmo arba nišoje. Montavimas greitas ir paprastas, nereikia specialių įrankių.

5. Dizaino galimybės. Pasirinkus plisuotas žaliuzes HONEYCOMB – turėsite galimybę susipažinti su didele audinių spalvų ir raštų pasiūla. Šios žaliuzės suteikia gražią ir modernią išvaizdą bet kurioje patalpoje.

6. Aukštos kokybės akustinė izoliacija. Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB taip pat pasižymi garsų izoliacinėmis savybėmis. Korinis audinio išdėstymas sugeria garsus iš išorės ir taip sumažina triukšmo lygį patalpose. 

Daugeliui klientų, renkantis langų uždangalus, svarbu, kad ji nebūtų lepūs ir po daugelio metų išliktų tokios pat geros kokybės, ryškių spalvų bei traukiantis akis.

Plisuotų žaliuzių HONEYCOMB priežiūra yra paprasta ir nereikalaujanti jokių didelių pastangų bei laiko. Žemiau pateikiame šių žaliuzių priežiūros aspektus.

1. Reguliariai valykite dulkes. Tai darykite naudodami minkštą dulkių šepetį arba lengvai drėgną šluostę. 

2. Jei ant žaliuzių atsirado dėmių – jas pašalinkite naudodami neagresyvias valymo priemones. Tinka ir vandeniu sudrėkintas skudurėlis. Prieš pradėdami valyti, patikrinkite ar naudojamos cheminės valymo priemonės neturi neigiamos įtakos gaminio audiniui.

3. Valyti reikia ne tik patį audinį, tačiau ir žaliuzių valdymo mechanizmą. Tai darykite su sudrėkintu skudurėliu, galima naudoti muilą.

Plisuotų žaliuzių HONEYCOMB naudojimas yra labai paprastas, tinkamas ir vaikams. Valdymo sistema gali būti kelių tipų, tad rinkitės Jums patogiausią ir geriausiai deramą prie montuojamų langų. Valdyti žaliuzes galima rankiniu arba automatizuotu būdu (naudojamas nuotolinis valdymo pultelis arba nustatoma laikrodinė sistema).  

Plisuotos žaliuzės HONEYCOMB –  tiems, kurie kuria namuose jaukumą neatsiejamą nuo inovatyvių sprendimų.Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite