lt
lt

Plisuotos žaliuzės: prabanga ar paprastumas?

2021 08 17

Tinkamo langų uždangalo pasirinkimas yra kur kas rimtesnis darbas nei kada nors teko pagalvoti. Juk šiuo metu pasiūla rinkoje tikrai labai plati, o kiekvienas gamintojas teigia, kad būtent jo gaminiai yra patys geriausiai. Dažniausiai minimi roletai bei užuolaidos, tačiau plisuotos žaliuzės nesulaukia tiek dėmesio, kiek yra vertos. Tad šis straipsnis – panegirika joms. Galbūt tai paskatins plačiau domėtis plisuotomis žaliuzėmis, kurios ne tik kuria jaukumą, tačiau labai vertinamos ir dėl funkcionalumo.

Bet kokiam langui – gera žaliuzė

Pirmiausia siūlome rinktis plisuotas žaliuzes tiems, kuriems reikalingas uždangalas netradiciniam langui. Kadangi jos yra gaminamos pagal kliento nurodytus matmenis – pritaikomumas yra labai paprastas. Ir ne veltui tai geras pasirinkimas ne tik miegamuosiuose bei patalpose, kur žmonės leidžia labai daug laiko, tačiau ir puošiant koridoriaus langą, vonioje bei rūsyje.

Tai yra puikus pasirinkimas absoliučiai bet kuriems langams ir tuo pačiu bet kokio stiliaus namams, kadangi audinių pasiūla dažniausiai stebina savo gausumu.

Ne tik puošia, tačiau ir apsaugo

Kalbant apie plisuotų žaliuzių naudą verta pirmiausia pastebėti, kad tai gali būti labai skoningas stiliaus akcentas. Kai kurie langų uždangalams skiria labai daug dėmesio, kadangi jie yra ne tik svarbūs, tačiau net ir patys svarbiausi akcentai, kurie patraukia akis vos tik patekus į kambarį. Lygiai taip pat veikti žmogaus savijauta gali ir šios žaliuzės, kurių audinių pasiūla, kaip jau minėjome yra labai plati.

Visgi, gerta stiliaus verta paminėti ir funkcionalumą, kuris dažniausiai ir skatina rinktis jas lyginant su kitomis galimybėmis. Šio tipo žaliuzės nuo kitų langų uždangalų pirmiausia skiriasi tuo, kad jas galima atitraukti tiek nuo lengvo viršaus, tiek nuo apačios ir tuo pačiu uždengti tą dalį, kurią reikia. Tai labiausiai apasitarnauja tuomet, maži reikalinga apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių arba nuo kaimynų akių. Taigi, galima suteikti savo būstui kur kas daugiau privatumo, o valdymo mechanizmas yra ne tik labai paprastas, tačiau taip pat ir geros kokybės.

Raštai – pagal kiekvieno poreikius

Galiausiai pasiekėme naudą, kuri daugeliui labiausiai patinka. Paprasčiausiai audinių pasiūla yra labai plati, tad kiekvienas gali rasti tai, kas geriausiai tinka jo namuose.

O kokį audinį geriausią rinktis? Visada naudinga tartis su specialistais, kurie tiksliai žinodami Jūsų poreikius dažniausiai pateikia rekomendacijas.

  • Tamsios spalvos geriausiai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalinga izoliacija nuo tiesioginės saulės.
  • Kai kuriems labai patinka audiniai, kurie turi papildomą izoliacinį sluoksnį. Tokiu atveju padeda išvengti saulės kaitros ir patalpa ne taip greitai įšyla.
  • Šviesesnės tinka tokiu atveju, kai norisi, kad patalpa atrodytų vizualiai erdvesnė.
  • Ryškūs raštai dažniausiai tinka tiems, kurie nori, kad patalpa atrodytų žaismingai.
Plisuotos žaliuzės yra labai įvairios, tad tai bene vienas didžiausių privalumų, kuris dažniausiai ir skatina plačiau jomis pasinaudoti. Esame tikri, kad tai gali būti ne tik vienas svarbiausių, tačiau net ir pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite