lt
lt

Pristatome naujovę – nuotolinį langų uždengimų valdymą

2020 04 20

Išmani naujovė
Šiuo metu nuotolinio valdymo sprendimai populiarėja skirtingose verslo šakose ir yra įdiegiami įvairiuose buitiniuose prietaisuose. Kadangi technikos kiekis aplink mus kasdien tik didėja, todėl, natūralu, kad atsiranda poreikis ją valdyti patogiai ir išmaniai. „Solemlux“ šiemet klientams pristato specialią nuotolinio valdymo programėlę, kuri padeda itin lengvai valdyti žaliuzes, roletus ar kitas langų uždengimo priemones nuotoliniu būdu.

Paprastas naudojimas
Nemokamą programėlę „Solemlux“ klientai gali nesunkiai parsisiųsti ir įsidiegti telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Mūsų personalas visuomet pasiruošęs padėti ir paaiškinti, kaip ja reikia naudotis, nors tai daryti išties paprasta. Programėle visi langų uždengimai, tokie kaip plisuotos žaliuzės, roletai, romanetės ar markizės, yra lengvai valdomi ir juos galima pakelti, nuleisti ar sustabdyti ties norima riba. Tai mūsų klientams suteikia laisvės pojūtį. Nebereikia atsitraukti nuo atliekamos veiklos ir fiziškai prieiti prie mechanizmo – dabar galima viską atlikti nepakylant nuo darbo stalo ar neišlipant iš lovos. Pakanka paspausti kelis mygtukus ir į patalpas plūstelės šviesa arba, priešingai, saulės spinduliai pasislėps po langų uždengimu ir nebešvies į akis.

Tam, kad programėlė veiktų, yra įmontuojamas specialus automatinis mechanizmas, kuris ir kilnoja langų uždengimus. Pilnai pakrautas jis veikia net iki 8 mėnesių. Mechanizmą valdyti galima ne tik per išmanųjį įrenginį, bet ir specialiu pulteliu. Šis sprendimas idealiai tinka žmonėms, kurie vertina patogų gyvenimą, taupo savo laiką ir siekia komforto visose gyvenimo srityse.

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie nuotolinio valdymo funkciją ar išbandyti jos veikimą, maloniai kviečiame atvykti į vieną iš mūsų salonų. „Solemlux“ konsultantai jums leis išbandyti šią funkciją ir plačiau apie ją papasakos.

Prisijungęs! Klauskite