lt
lt

Renkamės ir komponuojame roletus interjere

2021 10 20

Šiais laikais žmonės renkasi gyventi ne tik funkcionaliuose bei saugiuose namuose, tačiau ir tokiuose, kurie yra jaukūs, kvepia ramybe bei šiluma. Tokio stiliui kūrimui reikalingi tam tikri akcentai, kurie ir išpildo visumą. Tai dažniausiai yra tinkamai parinkti kilimai, pagalvėlės, žvakės, žinoma, langų uždangalai, kurie ne tik sujaukina namus, tačiau ir apsaugo nuo smalsių žmonių akių.

Vienas universaliausių pasirinkimų, kuris puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose, yra roletai, kurie dažnai vadinami modernia klasika, kuri niekada neišeina iš namų.

Kada roletai yra geriausias pasirinkimas?

Bene visada! Tikrai taip. Roletai yra ta langų uždanga, kuri tinka ne tik bet kokio stiliaus namuose (dėl dizainų variacijos gausos), tačiau taip pat ir beveik bet kokiame kambaryje: nuo tualeto iki miegamojo. Tik reikia rinktis ne tik norimo rašto, spalvos, tačiau ir audinio roletus, kurie gali būti storesni, plonesni, su banguoto audinio linijomis ir panašiai. Žinoma, nusprendus komponuoti roletus vonioje arba rūsyje, kur dažniausiai yra daugiau drėgmės nei kitose patalpose – svarbu pasirūpinti patalpos vėdinimu, kad tekstilės audinys nesusidėvėtų greičiau nei jam priklauso.

Kokio stiliaus Jūsų namai?

Roletai tikrai tinka bet kokio stiliaus namuose. Tik reikia rinktis įvertinus aplinką. Žinoma, patogu, kad galima keisti roletų audinį pagal poreikį, o mechanizmą naudoti tą patį. Tuomet perkuriant aplinką – bus galima nemažai sutaupyti.

  • Modernaus stiliaus interjeras

Moderniame interjere dizaineriai dažniausiai siūlo rinktis ryškių spalvų, šviesius roletus, kurie turėtų būti derinami prie kitų patalpoje esančių akcentų, žinoma, prie kolorito, kuris yra „palaikomas“.

  • Skandinaviškas stilius

Jeigu norite, kad Jūsų namuose būtų daugiau elegancijos – puikiai tinka skandinaviškas stilius, kuriam dažniausiai siūlome rinktis pastelinių atspalvių roletus. Taip pat dera tokie, kurių ornamentai primena natūralius audinius: drobę, o gal ir medienos imitaciją?

  • Klasikinis interjeras

Jeigu Jūsų namai yra klasikinio stiliaus – tuomet juose verta komponuoti ir brangesnius audinius, tiksliau, atitinkamas spalvas. Tai yra auksinė, klasika vadinama balta, karališkoji violetinė ir kitos, kurios yra sodrios, tačiau neturi „apkrauti“ erdvės.

  • Provanso stiliaus namai

Galiausiai, šiuo metu daugelio mėgstamas pasirinkimas yra Provanso stilius, kuriame dažniausiai dominuoja gamtos motyvai, ryškios spalvos derintos su pasteliniais atspalviais. Svarbiausia – harmoninga sintezė, kurią perteikia Provanso elegancija.

Audinio permatomumas

Renkantis roletus taip pat reikia nepamiršti ir audinio permatomumo niuansus. Jie lemia ne tik šviesos patekimo į patalpą kiekį, tačiau taip pat ir apsaugas nuo smalsių akių. Dažniausiai šis rodiklis kinta priklausomai nuo patalpos, kurioje roletai kabės. Vonioje, tualete, žinoma, reikalingi tokie, kurie nepersimato, kitoje patalpose, pavyzdžiui svetainėje, tinka ir tokie, kurie turi vos permatomą audinį. Atrodo išskirtinai, tačiau vis tiek izoliuoja kambarius.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite