lt
lt

Renkamės langų uždengimo būdą: roletai ar žaliuzės?

2022 01 25

Išsirinkti geriausiai lūkesčius pateisinantį langų uždengimo būdą daugeliui tampa nelengva užduotis. O vienas dažniausiai užduodamų klausimų – ką pasirinkti roletus ar žaliuzes? Reikėtų pažymėti, kad tiek roletai, tiek žaliuzės yra vieni populiariausių langų uždengimo būdų. Tačiau prieš renkantis vieną ar kitą langų uždengimo būdą privalu žinoti pagrindinius jų privalumus ir skirtumus tam, kad būtumėte tikri dėl savo pasirinkimo ir džiaugtumėtės priėmę teisingą sprendimą. Todėl nusprendėme padėti ir pagaliau atsakysime į klausimą: kas jūsų namuose tiktų labiau roletai ar žaliuzės?

Roletai: privalumai, kuriuos svarbu žinoti 

Roletai yra vienas geriausių pasirinkimų tiems, kas ieško stilingo bei funkcionalaus langų uždengimo būdo. Galime drąsiai teigti, kad roletai jūsų tikrai nenuvils jei savo namuose ar biure kuriate unikalų, išskirtinį interjerą. Kadangi roletai gali būti įvairių raštų bei spalvų, tai padaryti yra labai nesunku. Kokie dar yra roletų privalumai?

  • Lengvas valdymas. Roletai pasižymi itin nesudėtingu bei lengvu valdymo mechanizmu. Niekam ne paslaptis, kad roletai veikia grandinėlės patraukimo principu – patraukus grandinėlę jie susisuka arba išsitraukia. Tad reguliuoti šviesos srautą patenkantį į patalpą yra išties nesudėtinga.

  • Paprastas montavimas. Dažniausiai roletai yra montuojami prie lango rėmo. O geriausia yra tai, kad roletus galite susimontuoti patys ir tam jums neprireiks kreiptis į specialistus. Paprastas roletų montavimas yra itin patogu, nes tai leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų. 

  • Audinių įvairovė. Minėjome, kad roletai yra neatsiejami nuo stilingo, išskirtinio interjero. O taip yra todėl, kad roletai pasižymi itin gausia audinių įvairove. Galite rinktis įvairiausių medžiagų, spalvų bei raštų roletus. Be to, atsižvelgiant į tai, kokio audinio roletus pasirinksite priklauso ne tik estetinis vaizdas, bet ir tokios savybės kaip: pralaidumas šviesai, patvarumas. O itin didelę pasirinkimo laisvę visų poreikiams siūlo Solemlux.lt, kur jūsų laukia: roletai Standart, roletai stogo langams, kasetiniai roletai, roletai valdomi iš apačios į viršų, roletai nuo saulės ir karščio, foto roletai, mini roletai bei roletai nuo saulės su Screen medžiaga.

  • Nesudėtinga priežiūra. Roletus yra labai lengva prižiūrėti. Norėdami palaikyti tobulą švarą jūs be vargo ir didelių pastangų nuo roletų nuvalysite visas dulkes ir nešvarumus. 

Žaliuzės: savybės, kuriomis verta pasinaudoti

Žaliuzės – itin modernus ir šiuolaikiškas sprendimas. Dažniausiai žaliuzes renkasi tie, kam itin svarbu minimalistinis, neperkrautas namų ar biuro interjeras ir garantuotas privatumas. Tad pasirinkdami žaliuzes kaip pagrindinį langų uždengimo būdą kartu gausite ir šiuos privalumus:

  • Efektyvi apsauga. Žaliuzės itin efektyviai apsaugo nuo saulės spindulių ir smalsių žvilgsnių. Todėl jei kuriate namų jaukumą, biuro privatumą ar norite apsisaugoti nuo pernelyg ryškių saulės spindulių, tuomet žaliuzės yra tai, ko jums reikia. Be to, reikėtų žinoti, kad Solemlux.lt galite rasti ir išorėje montuojamas apsaugines žaliuzes, kurios yra veiksmingas būdas apsisaugoti nuo ilgapirščių ir pasižymi puikia garso bei šilumos izoliacija. 

  • Garantuotas ilgaamžiškumas. Žaliuzės yra tas langų uždengimo būdas, kuriuo džiaugsitės ilgus metus. Galima drąsiai teigti, kad žaliuzės išsiskiria ne tik funkcionalumu, bet ir patvarumu,  tad jomis naudositės tikrai ne vienerius metus.

  • Sutaupo vietos. Minėjome, kad žaliuzės idealiai tinka tiems, kam svarbu neperkrauta erdvė. Svarbu žinoti, kad žaliuzės gali būti montuojamos prie pat lango stiklo ir tarp lango stiklų. Ir vienu, ir kitu atveju žaliuzės užima itin mažai vietos ir leidžia džiaugtis erdvia, tačiau kartu ir jaukia aplinka. 

Tinka bet kokiam interjerui. Reikėtų pastebėti, kad žaliuzės tinka bet kokiam namų ar biuro interjerui, nes tai – ir stilinga, ir praktiška, ir patogu. O itin gausaus žaliuzių pasirinkimo ieškokite Solemlux.lt, nes čia: horizontalios žaliuzės, medinės žaliuzės, vertikalios žaliuzės, panelinės žaliuzės bei apsauginės žaliuzės. Galite būti tikri, žaliuzes išsirinksite bet kokia erdvei, o svarbiausia, jog liksite itin patenkinti jų funkcionalumu, suteikiamu komfortu ir estetišku vaizdu.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite