lt
lt

Roletai diena-naktis: 5 priežastys, kodėl verta pasirinkti

2022 07 11

Šiais laikai įvairių langų uždangalų pasiūla – itin gausi. Todėl išsirinkti labiausiai tinkamą langų užengimo būdą darosi sunku. Tačiau apsispręsti visuomet yra lengviau, įsiklausius į vertingus ekspertų patarimus. Šį kartą dalinamės 5 priežastimis, kodėl vertėtų pasirinkti roletus diena-naktis. 

Sužinokite, kuo šie langų uždangalai pranašesni už kitus langų uždengimo būdus ir dėl kokių priežasčių pranoksta daugelio lūkesčius. 

1. Atlieka net kelias funkcijas

Savaime suprantama, kad renkantis langų uždangalą ypatingą dėmesį skiriame jo atliekamoms funkcijoms. Įprastais atvejais langų uždangalai pasižymi viena pagrindine funkcija – daugiau ar mažiau apsaugo nuo saulės šviesos ir smalsių žvilgsnių. 

Tačiau roletai diena-naktis išsiskiria tuo, jog atlieka net kelias funkcijas. Kokios tai funkcijos? Svarbu žinoti, kad roletai diena-naktis gali atstoti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas. Esant poreikiui net ir dienos metu lengvai užtemdysite roletus ir į namus neprasiskverbs joks saulės spindulys ar smalsus praeivio žvilgsnis. Taip pat galite pakeisti roleto padėtį iš naktinio į dieninį. Tokiu atveju jūs puikiai matysite, kas vyksta už lango, tačiau iš išorės niekas jūsų nematys. Komfortas, jaukumas ir saugumas – tokią aplinką padeda susikurti roletų diena-naktis funkcionalumas. 

2. Idealiai tinka mažoms erdvėms

Gyvenate mažo ploto bute arba name? Tuomet tai yra dar viena priežastis, kodėl turėtumėte rinktis roletus diena-naktis. Daugelis sutiks, kad išsaugoti erdvią, neperkrautą gyvenamąją aplinką yra labai svarbu, tačiau to padaryti tikrai nepavyks, jei ant lango kabės ir dieninės, ir naktinės užuolaidos. Tad nedvejodami pakeiskite šias užuolaidas funkcionaliais roletais diena-naktis ir džiaukitės gerokai erdvesniu interjeru. 

Be to, svarbu paminėti ir tai, kad naudojant šiuos roletus ne tik vizualiai padidinsite namų erdves, bet ir atlaisvinsite palanges. Roletai diena-naktis, priešingai nei daugelis užuolaidų,  neuždengia palangių, o tai leidžia išspręsti įvairias papildomos vietos paieškos problemas. Ant laisvų palangių galite statyti gėles ar kitus dekoro elementus ir taip kurti ne tik erdvius, bet ir stilingus namus. 

3. Lengvai derinami prie bet kokio interjero

Kartais surasti tokį langų uždangalą, kuris labiausiai tiktų prie namuose kuriamo interjero yra išties nelengva. Tačiau su šia užduotimi susidoroti bus gerokai paprasčiau, jei namus nuspręsite papuošti roletais diena-naktis. Roletai diena-naktis ypatingi tuo, jog išsiskiria audinių bei raštų įvairove, todėl juos lengvai priderinsite prie bet kokio namų interjero.

  • Kuriantys klasikinį namų interjerą turėtų atkreipti dėmesį į neutralių, ne itin ryškių spalvų roletus diena-naktis. Nepamirškite išlaikyti darnos ir harmonijos, ką tikrai pasieksite tuomet, jei roletų spalvą priderinsite prie baldų ar kitų interjero detalių spalvos. 

  • Skandinaviškam namų interjerui tobulai tiks tiek raštuoti, tiek vienspalviai roletai diena-naktis. Svarbu pastebėti, kad raštuoti roletai diena-naktis įneš žaismingumo, o vienspalviai roletai pabrėš skandinaviško stiliaus vientisumą. Taip pat nesuklysite pasirinkę švelnių, pastelinių atspalvių roletus. 

  • Minimalistinį namų interjerą skoningai papildys įvairiais ornamentais bei raštais išmarginti roletai diena-naktis. Tokie roletai šiam interjerui suteiks gyvybės ir taps akį traukiančiu akcentu. Žinoma, jei ryškių spalvų nesinori, visuomet galima pasirinkti vienspalvius roletus, kurie taip pat puikiai derės prie minimalistinio namų interjero.

  • Moderniam namų interjerui rinkitės ryškių spalvų ar ryškiomis detalėmis puoštus roletus diena-naktis. Ryškiaspalvius roletus derinkite prie kitų interjero elementų ir būkite tikri, džiaugsitės išskirtinai stilingais namais. 

4. Paprasta valdyti ir nesunku prižiūrėti

Roletai diena-naktis vienas populiariausių pasirinkimų tarp tų, kurie nori, kad langų uždangalas būtų lengvai bei patogiai valdomas. Svarbu žinoti, kad roletai diena-naktis gali būti valdomi dvejais būdais – grandinėle arba elektra. Nors grandinėle valdyti šiuos roletus išties nesunku, tačiau pasirinkus nuotolinį valdymo būdą yra pajaučiamas didžiausias komfortas. Nuotolinio valdymo dėka tam, kad reguliuotumėte šviesos srautą patenkantį į namus jums nereiks įdėti jokių pastangų – paspausite mygtuką ir sureguliuosite roletus diena-naktis taip, kaip norite.

Be to, roletus diena-naktis ne tik paprastai valdysite, bet ir prižiūrėsite. Geriausia yra tai, kad šių roletų medžiaga nepritraukia daug dulkių. Nors visiškai dulkių išvengti neįmanoma, tiesa? Bet nuvalyti nusėdusias dulkes ant roletų drėgna šluoste ar dulkių siurbliu taip pat nėra sunku. 

5. Džiugina kokybe ir ilgaamžiškumu

Jei ieškant langų uždangalo jūsų prioritetas – kokybė ir ilgaamžiškumas, tuomet tai yra dar viena svari priežastis, kodėl verta rinktis roletus diena-naktis. Patvarūs, įvairiems aplinkos veiksniams atsparūs roletai diena-naktis tiek savo funkcionalumu, tiek estetiška išvaizda džiugina tikrai ne vienerius metus. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai roletai diena-naktis yra pakeičiami dėl įvairių dizaino sprendimų – norisi naujos spalvos, raštų ar kt. Sulūžo, nebeveikia, neįtinka – kalbant apie roletus diena-naktis taip neatsitinka. 

Tad jei savo langams ieškote ilgalaikio, funkcionalaus ir stilingo uždangalo, tuomet nedvejokite ir apsidairykite po solemlux.lt asortimentą, kur tarp gausios spalvų, raštų bei dizainų įvairovės tikrai atrasite sau labiausiai tinkančius bei patinkančius roletus diena-naktis. 


Prisijungęs! Klauskite