lt
lt

Roletai diena-naktis – optimalus pasirinkimas mažose erdvėse

2021 09 22

Šiais laikais daugelis vietoje gyvenimo labai dideliuose namuose renkasi kur kas optimalesnius variantus. Kodėl? Kadangi mažesnės kvadratūros būstai ne tik pigiau kainuoja, tačiau taip pat ir jų išlaikymo kaštai mažesni.

Žinoma, net ir mažos kvadratūros būstas gali būti erdvus. Tik reikia mokėti derinti, kurti interjerą nepamirštant smulkmenų. Vienas tokių akcentų yra roletai, žaliuzės bei kiti langų uždangalai, kurie rūpinasi Jūsų namų jaukumu bei neužima daug vietos.

Vieni roletai – visai parai

Mažuose namuose labiausiai rekomenduojami roletai diena-naktis. Kaip ir išduoda jų pavadinimas – jie sėkmingai tarnauja visą parą. Dienomis jie atstoja anksčiau naudojamas dienines užuolaidas, o naktimis – naktines.

Tačiau priešingai nei užuolaidos – jie neužima daug vietos ir tuo pačiu nekuria apkrauto kambario vaizdo, kuris dažniausiai mažose patalpose tampa labai slogus.

Jeigu kambarys yra labai mažas – tokiu atveju renkantis šiuos roletus siūlome daugiau dėmesio skirti atspalviams. Žinoma, šviesūs dažniausiai vizualiai suteikia patalpai dar daugiau erdvumo, jaukiau atrodo. Skoningi ir tamsūs, tačiau jie apkrauna erdves, tad dažniausiai rekomenduojami didesniems kambariams.

Geros kokybės žaliuzės ir tinkamos jos spalvos gali formuoti aplinką ir net padidinti ją vizualiai. O roletai diena-naktis – vienas geriausių pasirinkimų.

Gera kokybė – ilgai tarnauja

Roletai diena-naktis yra puikus pasirinkimas ne tik tokiu atveju, kai Jums reikalingas erdvės išlaikymas, tačiau ir ieškantiems kokybės, kuri džiugins ilgu tarnavimo laiko tarpu.

Pasikartosime, kad dažniausiai akis traukia spalvų bei atspalvių gausa, tad kiekvienas savo namuose ras tokį variantą, kuris jam labiausiai patinka. Nuo labai ryškių, kurios dažniausiai komponuojamos modernaus stiliaus namuose, iki blankesnių, kurie yra pastelinio atspalvio ir dažniausiai komponuojami klasikinio arba skandinaviško stiliaus interjere.

Lygiai taip pat daugeliui svarbi kokybė, o šie roletai tikrai atitinka net ir paties išrankiausio kliento poreikius. Jie ne tik gaminami iš geriausios kokybės audinio, kuris ilgai tarnauja, tačiau taip pat ir metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos bei nereikalauja priežiūros.

Svarbiausia juos tinkamai pakabinti ir galėsite ilgus metus džiaugtis skoningu langų bei durų stiklo dekoro akcentu, kuris puikiai tinka bet kokio dydžio bei stiliaus namuose.

Roletai – svarbiausias būsto akcentas

Renkantis universalius roletus, kurie bus naudojami visą parą – taip pat turite daugiau dėmesio skirti ir jų dizainui, kadangi tai gali pats svarbiausias Jūsų būsto akcentas, kuris ne tik skoningai atrodo, tačiau ir formuoja aplinką.

Tokiu atveju nebūtinai reikia rinktis ryškius, raštuotus, tačiau bent jau išsiskiriantys iš interjero – geras pasirinkimas. Žinoma, taip pat jie gali susilieti su kambaryje kuriamu stiliumi. Ypač spalvine gama. Tačiau kai norisi kažko labai ryškaus, kažko, kas kurtų aplinką ir tarsi ją įasmenintų – tinkamos žaliuzės yra geriausias pasirinkimas, kuriam ir siūlome skirti kuo daugiau dėmesio.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite