lt
lt

Roletai diena-naktis – tobulas pasirinkimas miegamojo erdvėje

2023 10 02

Miegamasis yra bene pati intymiausia patalpa namuose, tad natūralu, kad norisi, jog kiekvienas joje esantis akcentas būtų derantis, smulkmeniškai parinktas, net tobulas. Langų uždangalai dažniausiai pasirenkami taip pat atsakingai. Šiuo metu opcijų yra labai daug, tad kuo daugiau variantų bus apgalvota bei palyginta – tuo didesnė tikimybė, kad bus rasti ir labiausiai tinkami.

Šį karta norime aptarti roletus diena-naktis. Tai yra puikus pasirinkimas bet kokio stiliaus interjere, kadangi galime pasiūlyti labai daug skirtingų audinių roletų, tad rasite tinkamus ir pagal atspalvį, ir pagal kitus aspektus.

Roletai diena-naktis – visai parai

Įprasta manyti, kad pasirenkami langų uždangalai turės tik vieną funkciją, tai yra, apsaugos dienos arba nakties metu nuo kaitrios saulės arba smalsių akių. Tuo tarpu roletai diena-naktis yra funkcionalus pasirinkimas, kadangi jie atstoja ir dieninių, ir naktinių langų uždangalų funkcijas. Taigi, nereikia kelių langų uždangalų, galima naudoti tik vieną, tačiau visą parą namuose bus jauku ir šilta.

Svarbus šio tipo roletų privalumas, kad dienos nustatymo metu – puikiai matysite, kas yra už lango, tačiau smalsūs kaimynai nematys, ką jūs darote namuose. Pagal poreikius pakeisti dieninės funkcijos roletus į naktines – paprasta ir mechanizmas yra labai lengvai valdomas, tam nereikia jokių įgūdžių – net ir vaikas galės koreguoti langų roletų galimybes.

Greta komforto ir plačių šio tipo roletų galimybių – būtinai turime paminėti ir saugumą, kuris šiais laikais daugeliui žmonių yra prioritetas. O su tinkamais langų uždangalais – saugumo lygis bus kur kas didesnis, tad ir gyvenimas tuo pačiu kur kas ramesnis.

Tobulas pasirinkimas, kai erdvėje nėra daug vietos

Kadangi minėti roletai diena-naktis tarnauja visą parą – tai yra labai geras pasirinkimas mažose erdvėse. Šiuo metu naujos statybos būstai dažniausiai yra mažesnio ploto nei tie, kurie buvo statomi anksčiau. Dėl to puikiai tinka šie langų uždangalai, kurie vizualiai neužima daug vietos, daugeliui patinka, kad palangės bus laisvos, tad ant jų galima dėti įvairias smulkmenas, gėles, nuotraukas, kurios kuria namų jaukumą. Deja, kai langai yra su užuolaidomis – dažniausiai ant palangių padėtos akiai malonios smulkmenos matosi tik iš lauko pusės. O juk norisi, kad namuose taip pat būtų kur kas jaukiau, taip?

Šio tipo roletai gali padėti vizualiai padidinti erdves. Tik reikia rasti tokius, kurie yra šviesesnių spalvų, kadangi dažniausiai tamsūs arba puošti raštais – tarsi apkrauna erdves.

Lengva priežiūra

Greta kitų minėtų privalumų – svarbu ir tai, kad roletai diena-naktis yra visiškai nelepūs. Jie ne tik puikiai atrodo ilgus metus, tačiau ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, kad tokie išliktų. Valyti galima su tiesiog šlapia šluoste. Jeigu yra dėmių – galima minimaliai, nestipriai trinti tam tikras dėmes su muilu. Svarbiausia – per daug nespausti audinio. Valyti dažniausiai tenka tik nuo dulkių. Vietoje valymo puikiai tiks ir namų vėdinimas, kurio metu nuo roletų dulkės bus paprasčiausiai nupučiamos vėjo.

Bet kokio tipo interjerui

Roletai diena-naktis yra gana universalūs, tad savo funkcionalumu jie puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose. Rinktis reikia pagal tai – koks namų stilius. Ir daugiau dėmesio skirti ne tik atspalviams, tačiau ir tekstūrai, raštams bei kitoms smulkmenoms, kurios leis išbaigti erdvę per tinkamai pasirinktus langų uždangalus.

Štai jeigu jums labiausiai patinka skandinaviško stiliaus namai – tokiu atveju geriausia yra rinktis tokius langų uždangalus, kurie yra šviesių, pastelinių, jaukių spalvų. Kai norisi, kad namuose būtų klasikinis stilius – tokiu atveju geriausia yra rinktis roletus, kurie yra ryškesni. Puikiai atrodo žemės spalvos roletai, kurie traukia akis savo unikalumu ir prabanga, kurie siejami su natūralumu ir elegancija. Modernaus stiliaus namuose pasirenkami langų uždangalai dažniausiai yra ryškūs. Gali būti puošti ir įvairiais paveiksliukais. Vaikų kambariuose, žinoma, kad visada skoningiausiai atrodo tokie roletai, kurie yra šviesių, jaukių spalvų. Jeigu vaikas jau yra didesnis – tokiu atveju tinkamo atspalvio roletus galima pirkti kartu su juo, kadangi paieškos internetu – greitos ir paprastos.

Tobulas miegamasis yra tas, kuriame kiekvienas akcentas – išbaigtas, apgalvotas bei jaukus. Ir, žinoma, kad lygiai taip pat atsakingai turi būti pasirenkami ir langų uždangalai. Mūsų rekomendacija – roletai diena-naktis.Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite