lt
lt

Roletai langų dekorui: kaip pasirinkti labiausiai tinkamus?

2021 06 15

Skirtingi langų uždangalai padeda pasiekti skirtingą efektą namuose. Nuo stiliaus iki apsaugos, nuo paprastumo iki įmantrumo. Pasiūla plati bei įvairi, tad kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Bene daugiausia dėmesio sulaukiantys roletai taip pat yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti tinkamiausius jo namuose, konkrečioje patalpoje.

Greitesniam pasirinkimui – trumpas gidas Jums, kuris padės susikurti tobulą būsto stilių.

  • LANGŲ TIPAS

Žinoma, pirmiausia reikia nuspręsti, kuris langų uždangalas Jums labiausiai tinka apskritai. Kai jau apsisprendėte, kad tai bus roletai – sekančio žingsnio metu reikia rinktis tuos, kurie geriausiai dera prie Jūsų būsto langų.

Roletai klasifikuojami pagal tai – kokie yra langai. Vieni labiausiai tinkami plastikinių langų dekorui, kiti – medinių, kuriems dažniausiai siūlomi klasikiniai roletai. Žinoma, visada rasite ir universalių, kurie gali būti komponuojami ne tik prie bet kokios medžiagos lango, tačiau taip pat ir bet kurioje pozicijoje: nuo montavimo ant stiklajuostės iki rėmo.

  • LANGŲ DYDIS

Roletai yra gaminami pagal užsakymus, tad svarbu kuo detaliau išmatuoti langus, kad tiksliai žinotumėte reikalingus matmenis. Galima kviestis meistrus šiam darbui arba langai gali būti išmatuojami savarankiškai.

Tiesa, mažiems langams dekoruoti siūlome rinktis specialius mini roletus, kurie pritaikyti nedideliems langams. Tai dažniausiai būna vonios kambario, tualeto, sandėliuko bei kitų patalpų roletai, kurie ir skoningai atrodo, ir puikiai apsaugo nuo saulės bei smalsių akių.

  • FUNKCIJOS GALIMYBĖS

Ieškant tinkamiausių roletų dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama patrauklumui, tad natūralu, kad viena svarbiausių funkcijų yra estetinė. Tačiau tikrai ne vienintelė. Pavyzdžiui, langams, kurie yra į rytus bei pietus – siūlomi roletai iš specialios medžiagos, kuri apsaugo tiek nuo kaitros, tiek nuo spindulių.

Jeigu norisi geriau izoliuojančių roletų – tokiu atveju puikus pasirinkimas diena-naktis. Jie dažniausiai siūlomi miegamuosiuose, kur norisi daugiausia privatumo. Puiku tai kad jie tinkami mažos kvadratūros būstuose, nedengia palangių, atrodo puikiai.

  • DIZAINO GALIMYBĖS

Grįšime prie to, kad roletai kinta savo stiliumi. Šiuo metu rinkoje pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas ras jam labiausiai tinkamą variantą. Nuo dažniausiai tamsių bei pastelinių spalvų ir raštų labiausiai derančių klasikiniame interjere, iki labai ryškių, drąsių bei traukiančių akis, kurie dažniausiai komponuojami moderniuose namuose.

Pasirinkimas labai platus, tad esame tikri, kad rasite tokius, kurie Jums labiausiai tinka. Tačiau nepamirškite, kad pagal poreikius audinys gali būti keičiamas prie esamos mechanizmo. Tai sumažina prekės kainą bei suteikia galimybę koreguoti norimo stiliaus langų uždangalus.

  • REGULIAVIMAS
Galiausiai, roletai taip pat skiriasi ir savo reguliavimu. Dažniausias pasirinkimas – grandinėle nuo viršaus į apačią, tačiau galima rasti ir daugiau variacijų. Šiuo atveju svarbiausia yra patogumas, o tik paskui estetika.
Prisijungęs! Klauskite