lt
lt

Roletai modernaus stiliaus interjere

2021 07 15

Modernumu kvepiantys namai šiuo metu yra daugelio žmonių pasirinkimas. Populiarumą lemia minimalizmas, kuris skoningai įsikomponuoja nedideliuose namuose. O pastarieji vis dažniau pasirenkami dėl ekonomijos, ekologijos, galiausiai, dėl paprastumo, kuris nereikalauja daug laiko. Juk mažiau laiko skiriama darbui ir kuo daugiau pramogoms - tuo geriau.

Tad šįkart apie roletų pasirinkimą, kurie skoningai derės moderniuose namuose.

Pirmiausia siūlome atkreipti dėmesį į ryškias spalvas, kurios ne tik traukia akis, tačiau ir kuria stilių, gali būti pats svarbiausias interjero akcentas. Žinoma, ryškiai raudonos spalvos roletai gali atrodyti labai drąsiai, kurie kuriems net per drąsiai. Tačiau jeigu jie bus vienintelis ryškus akcentas gana neutralių spalvų kambaryje, esame tikri, kad rezultatas bus puikus.

Kalbant apie ryškumą nebūtinai reikia rinktis raudoną. Žalia, mėlyna, violetinė taip pat gali būti ryškios spalvos, kurios traukia akis ir kurios puikiai derina prie kitų kambaryje esančių pastelinių atspalvių. Nebijokite rinktis neįprastų spalvų. Būtent toks ir yra modernumas. Jis – drąsus, tad jeigu norite, kad namai puikiai išpildytų šio stiliaus esmę – svarbu unikalumas.

Modernumas taip pat siejamas su inovatymu, tad siūlome rinktis tokius roletus, kurie pasižymi daugiafunkcionalumu ir tuo pačiu ne tik skoningai atrodo, tačiau ir gerina žmogaus gyvenimą. Vienas tokių pavyzdžių yra roletai „Diena-naktis“. Vienas roletas, kuris puošia namus ir apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių bei spalvų kaimynų tiek dieną, tiek naktį. Jeigu rinktis paprastus roletus – jie gali dengti langus papildomai komponuojant užuolaidas. Tokiu atveju tiek dienos, tiek nakties metu apsauga bus. Tačiau  tai tinkamas pasirinkimas tik dideliuose, erdviuose kambariuose, kadangi užuolaidos vizualiai mažina patalpas, juolab, apkrauna jas, didelis audinys reikalauja nemažai dėmesio. Tokiu atveju roletai moderniuose amuose tampa ne tik skoningu akcentu tačiau taip pat ir praktiška puošmena, kuri taupo vietą bei nereikalauja dėmesio.

Kalbant apie raštus – siūlome jų vengti. Žinoma, galima rasti labai skoningų akcentų, tačiau raštai dažniausiai siūlomi klasikinio stiliaus kambaryje. Jeigu kuriate modernumu kvepiantį interjerą – tokiu atveju labiausiai tinka vienos spalvos ir kaip jau minėjome – ryškūs.

Kalbant apie modernius roletus papildomai išskirsime pilką spalvą, kuri dažnai siejama su Skandinavišku stiliumi, tačiau skoningai įsikomponuoja ir moderniuose namuose. Kai kurie teigia, kad ji gana tamsi. Tačiau nepamirškite, kad pasirinkus tik vieną tamsų akcentą – pavyks sukurti skoningą erdvę, kurioje nebus per daug tamsu bei erdvė neatrodys per daug užkrauta.

Kadangi moderniuose namuose, kaip jau minėjome, norisi sutaupyti kuo daugiau vietos – geriausia rinktis tokius roletų mechanizmus, kurie beveik nematomi. Renkantis tikrai rasite įvairių ir kai kurie labai drąsūs, skoningai dera ir kuria erdvę. Tačiau visada galima atrasti ir minimalistinus, kurie montuojami prie langų, beveik nematomi, tad vizualiai dar labiau taupo erdvę.

Tai tokie tie modernūs roletai, kurie papuoš Jūsų namus ir užtikrins, kad nei tiesioginės saulės spinduliai, nei smalsios kaimynų akis nebandys patekti į Jūsų namus.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite