lt
lt

Roletai nuo saulės screen - būtinas interjero akcentas vasaros metu

2021 05 17

Nors daugelis laukia vasaros dėl saulės, kuri reikalinga ne tik mūsų odai, tačiau ir sielai, visgi, darbas ir paprasčiausias buvimas namuose, biure dėl tiesioginių saulės spindulių – gali būti nepakeliamas. Tokiu atveju geriausia apsauga yra roletai nuo saulės screen, kuri ne tik puošia namus, tačiau ir didina komfortą kaitriomis dienomis.

Speciali audinio ir roletų technologija

Nors gali atrodyti, kad paprastos naktinės užuolaidos taip pat yra gera apsauga nuo saulės, tačiau praktikoje viskas kiek kitaip. Žinoma, pirmiausia dėl stiliaus, kadangi roletai padeda sukurti stilingą aplinką. Taip pat ir dėl šviesos „išsaugojimo“ patalpoje. Juk norisi išvengti kaitrių tiesioginės saulės spindulių, o ne visiškai užtemdyti patalpą. Galiausiai – dėl roletų audinio technologijos, kurios inovatyvumas dažniausiai ir paskatina rinktis šią alternatyvą.

Screen medžiaga yra specialiai audžiama iš stiklo pluošto siūlų, kurie papildomai dengiami beveik nematomu plastiku. Ši technologija leidžia džiaugtis ne tik patraukliai atrodančiais roletas, tačiau taip pat ir jų ilgaamžiškumu, kurie tarnauja ilgus metus, tačiau išvaizda išlieka. Specialiai apsaugai kurta medžiaga tampa atspari UV spinduliams, tad išvengiama didelės kaitros.

Galiausiai, taip patalpose tampa kiek vėsiau, tad nebereikalingos papildomos vėdinimo sistemos. Dėl stilių gausos roletai puikiai tinka ir gyvenamuosiuose namuose, ir biuruose. Greitas ir paprastas montavimas, nereikalinga priežiūra. Būtent tai ir dažniausiai paskatina namus dekoruoti roletais, kurie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir visapusiškai saugo patalpas.

Kaitra – sveikatos problemų priežastis

Roletai nuo saulės screen vis dažniau pasirenkami ne tik kaip stilingas namų akcentas, tačiau labiau kaip priemonė apsauganti nuo kaitrios. Jeigu patalpoje bus labai karšta, natūralu, kad gali atsiranda galvos skausmas, kai kurie skundžiasi širdies permušimais ir kitomis sveikatos problemomis. Verta paminėti ir suprastėjusią miego kokybę ne tik suaugusiems, tačiau ypač vaikams bei gyvūnams.

Tiesa, nebūtina rinktis labai tamsių spalvų roletų, kad jie tikrai aptemdintų patalpą ir tuo pačiu apsaugotų nuo kaitrios saulės. Kaip jau minėjome – speciali audinio technologija tai daro dėl sudėtyje esančių komponentų, tad ieškodami dekoro akcento – vertinkite pagal patalpos stilių, kuriame jie bus komponuojami.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite