lt
lt

Roletai vonios kambaryje

2023 09 15

Tinkami langų uždangalai vonios kambaryje yra būtini. Juk tai patalpa, kur norisi justi kuo daugiau privatumo, tačiau taip pat tikimasi skoningos erdvės, kurioje jaukūs SPA keltų tik geriausias emocijas.

Vienas universaliausių langų uždangalų, kuris puikiai tinka bet kokio stiliaus vonios kambaryje, yra roletai. Manote, kad tai nėra praktiškas pasirinkimas, kadangi jie yra medžiaginiai, o vonioje dažnai tvyro didelė drėgmė? Nebijokite, iš geros kokybės pagaminti roletai – nesidėvi dėl vandens greičiau, plati stiliaus gama džiugina daugelio poreikius, o patys roletai yra geros kokybės, tad tarnauja labai daug metų.

Roletų privalumai

Kadangi yra labai daug įvairiausių langų uždangalų, gali kilti klausimas, kodėl būtent roletai? Esminiais privalumai, kurie dažniausiai išskiria šiuos langų uždangalus nuo kitų, yra:

 • Tai, kad galima rasti labai plačią stilių gausą, tad nesunkiai roletus sukomponuosite norimoje erdvėje.
 • Jie puikiai izoliuoja patalpą, tai yra, niekas nematys – ką veikiate šioje patalpoje.
 • Tai yra kompaktiškas pasirinkimas, tad tinkamas ir tokiu atveju, kai vonios patalpa nėra didelė.
 • Visiškai nereiklūs, yra paprasta prižiūrėti, tarnauja daug metų.
 • Daugeliui patinka, kad jų valdymas yra labai paprastas ir patogus. Net ir maži vaikai gebės atsidaryti arba užverti roletus.
 • Kai nereikia – roletai suvyniojami į mažą kasetę, kuri yra ant lango viršaus, tad neužima  vietos, valyti langus yra paprasta.
 • Reguliuojamas norimas šviesos srautas.

Žinoma, visi šie privalumai Jus džiugins tik tokiu atveju, kai bus perkami geros kokybės roletai, tokie, kurie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tokius galite įsigyti Solemlux prekybos vietoje.

Roletų tvirtinimo galimybės

Roletai gali būti tvirtinami labai įvairiai. Būtent jų funkcionalumas ir yra vienas svarbiausių privalumų skatinantis rinktis šią, o ne kitą langų uždangalų opciją.

 • Vonios patalpoje roletai dažniausiai yra tvirtinami ant lango viršaus. Taip jie užima tikrai mažai vietos, dengia visą langą, tad svarbu tinkamai išmatuoti, kad kiekvienas milimetras būtų uždengiamas.
 • Taip pat jie gali būti montuojami ir lango nišoje. Tačiau šis variantas geriausiai pasiteisina tokiu atveju, kai pats langas nėra varstomas.
 • Galiausiai, roletas gali būti tvirtinamas ir prie lubų. Taip jis geba uždengti visą lango nišą. Patogu, kai ant lango yra daug gėlių ir norisi, kad uždengus roletą – minėtos gėlės gautų natūralios šviesos.

Žinoma, tvirtinimo sprendimai kinta ne tik patogumu, tačiau ir stiliumi, taigi, reikia rinktis tokį variantą, kuris Jums atrodo patraukliausias.

Roletų tipai

Renkantis roletus vonios kambariui reikia žiūrėti ne tik į jų tvirtinimo stilių, tačiau ir kitus techninius parametrus. Ne veltui tipų yra tiek daug. Vieni geriau tinka kabinimui vonioje, o kiti – kitose patalpose kaip kad miegamojo erdvė arba koridorius.

 • Bene patys populiariausi yra kasetiniai roletai, kurie yra vienos spalvos ir dažniausiai tvirtinami prie lango rėmo. Tinka tikrai ne tik vonios patalpai, tačiau puikiai atrodo ir joje.
 • Roletai gali būti diena-naktis. Kartais jie yra dar vadinami žaliuzėmis. Tai vienas langų uždangalas, kuris tarnauja visą parą. Jeigu vonios kambaryje langas nėra didelis – tokiu atveju geriausia yra rinktis šviesių spalvų roletus.
 • Geras pasirinkimas vonios patalpoje yra tokie roletai, kurie gaminami iš šviesai ir saulės kaitrai nepralaidžios medžiagos. Jie dar gali būti vadinami blackout. Tiesa, vonios kambaryje mėgstami dėl privatumo, tačiau reikia įvertinti, kad per daug neužtemdytų šviesos.
 • Iš specialios medžiagos gaminami drėgmei atsparūs roletai yra geriausias pasirinkimas vonios kambariui. Svarbiausia, kad visi audiniai, kurie yra priskiriami šiai savybei – tokie ir bus, tad belieka rasti stilių, kuris Jums labiausiai patinka. Nuo vienos spalvos iki margų, raštuotų, kurtų tokių, kaip fototapetai.

Solemlux prekybos vietoje siūlomi roletai vonios kambariui yra labai įvairūs. Atminkite, kad šis langų uždangalas gali būti pats svarbiausias patalpos akcentas, tad nebūtinai turi harmoningai derėti su visais kitais dekorais, kurie yra kambaryje. Tai reiškia, kad jis gali būti kontrastingas, tačiau tai ir bus unikalus Jūsų namų SPA bruožas.

Taip pat žiūrėkite, kad roletas nepersigertų drėgmės. Nors audinys nėra lepus, tačiau nusausinimas, vėdinimas atvėrus langą yra labai rekomenduotinas.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite