lt
lt

Roletų komponavimas miegamojo erdvėje

2021 04 19

Ar sutiktumėte, kad miegamasis yra pati intymiausia namų erdvė? Daugelis sakytų, kad taip, kadangi čia mes ilsimės, miegame, galiausiai – dažnai ir svajojame. O kad svajonės liktų tik mūsų galvoje ir niekas kitas apie jas nesužinotų – nuo smalsių akių galime apsisaugoti roletais, kurie skirti ne tik apsaugai nuo žmonių bei tiesioginių saulės spindulių, tačiau taip pat ir estetikos, kuri labai įvairi, tad atitinka ir kiekvieno žmogaus poreikius.

Svarbiausia – gera miego kokybė

Priklausomai nuo langų pusės reikia rinktis tokius uždangalus, kurie gali garantuoti gerą izoliaciją ir apsaugą nuo tiesioginės saulės spindulių. Tai leis ilgiau džiaugtis miegu. Dažniausiai pasirenkami tamsesnių spalvų roletai, kadangi jie geriau izoliuoja aplinką ir net labai ankstyvi vasaros rytai nebūna ne tik šviesūs, tačiau taip pat ir kaitrūs.

Visgi, siūlome nepamiršti, kad mažos erdvės su tamsiais langų uždangalais taps dar tamsesnės, tad ieškantiems jaukumo bei bandantiems vizualiai didinti erdves – labiausiai tinka šviesių spalvų roletai.

Prabanga – dera miegamajame...

Jeigu norite, kad miegamojo erdvė atrodytų prabangai bei elegantiškai, tačiau tuo pačiu būtų funkcionali – tokiu atveju siūlome derinti dieninis roletus kartu su naktiniais. Tokiu atveju dienos metu langai atrodys patraukliai, nebus „nuogi“, tačiau vakarais bus galima pilnai juos uždengti su tamsesniais roletais, kurie suteikia mūsų minėtą izoliaciją.

Kadangi dangų uždangalai yra labai matomi – svarbu juos derinti prie aplinkos, kuri kuriama kambaryje. Nuo klasikos iki modernumo, nuo Skandinaviško stiliaus dvelksmo iki vaikiško interjero, kuris patiks kiekvienam mažajam.

Roletai diena-naktis yra geriausias pasirinkimas

Papildomai verta paminėti roletus diena-naktis, kurie dažnai vadinami geriausia alternatyva miegamojo aplinkoje. Dienos metu jie padeda gerai izoliuoti kambarį nuo lauko aplinkos, tačiau neužtamsina jo visiškai, tad į patalpą patenka šviesa bei šiluma nuo saulės, kuo tai tarpu nakties metu – roletai tampa „aklini“, tad būdamas miegamojo patalpoje galite visiškai ramiai jaustis dėl matomumo.

Labai dažnai sakoma, kad roletai diena-naktis yra geriausias pasirinkimas miegamajame, kur stengiamasi suderinti jaukumą su intymumu, net izoliacija nuo aplinkos.

Jeigu nesate tikras dėl roletų pasirinkimo miegamojo erdvėje – visada verta tartis su konsultantais. Juk yra daug tipų, tad dėl tinkamiausių pasirinkimo siūlome nepamiršti naudingų konsultacijų.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite