lt
lt

Roletų montavimas savarankiškai. Gidas

2023 06 29

Roletai jau puošia daugelio žmonių namus. Jie yra mėgstami dėl kokybės, praktiškumo, taip pat dėl to, kad tarnauja labai daug metų, nėra reiklūs priežiūrai. Papildomas jų privalumas, kad montavimas yra labai greitas ir paprastas. Svarbiausia – žinoti kaip.

Perkate roletus?

Prieš perkant juos pirmiausia reikia atlikti du paprastus darbus.

  1. Išmatuoti langus.
  2. Nuspręsti dėl montavimo vietos.

Tinkamas montavimas neatsiejamas nuo roleto “tikslumo”, tai yra, svarbu, kad pagamintas roletas milimetrų tikslumu tiktų tam tikram lango rėmui. Dėl to reikia labai atsakingai matuoti. Pamatuoti reikia ne tik langą be rėmo, tačiau taip pat ir su juo. Tai padeda paprasčiau nuspręsti dėl šio langų uždangalo ilgio.

Taip pat reikia nuspręsti dėl montavimo vietos, kadangi roletai gali būti komponuojami tiek prie lango, tiek nišos, galiausiai, sienos. Priklausomai nuo montavimo vietos – kinta ir reikalingų roletų matmenys, tai yra, jie gali būti kiek ilgesni nei reikėtų. Nors dažniausiai roletai yra perkami būtent langams, tačiau jie gali puošti ir kitas namų vietas.

Prieš montavimą pirmiausia reikia nuvalyti langus, nuriebalinti juos. Galima specialiomis priemonėmis arba galima su tiesiog drėgnomis servetėlėmis. Svarbiausia po visko yra nuvalyti sausa šluoste, kad paviršius būtų gražus, jame nesikauptų drėgmė. Kai tiksliai yra žinoma roletų pozicija – bus aiškiai matomi ir skylių gręžimo taškai. Kelis kartus patikrinkite, ar jie tiksliai išmatuoti, tose vietose, kur ir turi būti. Apskritai roletų montavimas yra gana greitas ir paprastas darbas, tačiau turi būti atliekamas labai kruopščiai ir tiksliai.

Taigi, laikas gręžti skyles tinkamose pozicijose ir kai jos yra – dėkite roletų laikiklius. Rėmo laikiklių forma dažniausiai skiriasi, tad nebus sunku pamatyti – kur koks turi būti. Pradedantiems gali būti baisu, kol roletus pritvirtins netinkamai, tačiau tokie atvejai tikrai labai reti, tad atidžiai įvertinkite visas galimas pozicijas ir bus paprasčiau suprasti – kur kuris galas ir kaip reikia tvirtinti.

Tinkamai sumontavus roletus – jie jums tarnaus daug metų. Dažniausiai geros kokybės audinys su metais dėvisi labai lėtai, tad nereikia pergyventi, kad langų uždangalus teks dažnai keisti. Ne, tačiau taip pat suprantama, kad bet kokiam tekstilės gaminiui reikia šiek tiek priežiūros. Nuo roletų audinio reguliariai siūlome valyti dulkes. Tam geriausiai tinka specialūs šepetėliai arba šlapia kempinė.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite