lt
lt

Roletų priežiūros taisyklės

2021 07 22

Roletai nėra lepūs, tad tai viena svarbiausių arba bent jau gana reikšminga priežastis, kuri paskatina rinktis juos, o ne kitas langų uždangalų galimybes. Jeigu Jūsų namus jau puošia roletai – tokiu atveju siūlome jiems skirti šiek tiek dėmesio, kad jie visada atrodytų puikiai.

Aplinka daro poveikį roletams?

Išties roletai yra gaminami iš labai gero audinio, tad ir aplinkos poveikis gana mažas. Žinoma, jis yra. Aplinka veikia visus daiktus, kurie yra namuose bei lauke. Tačiau priklausomai nuo vietos bei Jūsų skiriamo laiko priežiūrai – audinys gali tarnauti ilgesnį laiko tarpą arba būti kur kas lepesnis.

Audiniui neigiamą įtaką daro prastas kambarių vėdinimas, kai patalpose yra per daug drėgmės, žinoma, didelio saulės spindulių kiekio, kurie yra neišvengiami, tad reikalingas labai geras audinys.

Tiesa, jeigu langų vietos namuose pakeisti nepavyks taip paprastai, tai tam tiktų įrenginių, kurie gali daryti įtaką roletams – nebus sunku.

Roletų priežiūros taisyklės

Gerai tai, kad geros kokybės roletai tikrai nereikalauja nei daug laiko juos prižiūrint, nei pastangų, galiausiai, nei jokių specifinių priemonių. Pirmiausia siūlome įvertinti tai, kad roletų audinys nėra skirtas reguliariam valymui, juolab, nėra skirtas plovimui skalbyklėje. Valymui tinka pati paprasčiausia dulkių valymo šluostė arba specialus šepetėlis, kuris padeda pasiekti atokias vietas.

Roletų valymui geriausia yra nenaudoti jokių cheminių priemonių. Puikiai tinka vienas vanduo. Jeigu yra tam tikros dėmės  - tokiu atveju galima pasiimti šiek tiek muilo, tačiau ir tai nėra būtina.

Galima rasti specialias priemones, kurios skirtos roletų audinio valymui. Tai geriausias pasirinkimas. Tačiau svarbu normuoti kiekius, kadangi per daug dažniausiai daro neigiamą įtaką. Lygiai taip pat kaip ir per dažnas valymas arba to darymas su aštriu šepetėliu.

Konkrečių dėmių valymas

Nors roletai yra tokiose vietose, kur susitepa gana retai (dažniausiai tenka tik pašalinti dulkes), tačiau nuo mini nelaimių nėra apsaugotas nei vienas. Tokiu atveju geriausia dėmes šalinti su tomis priemonėmis, kurios yra skirtos tam tikrai probleminei vietai valyti. Internete tikrai labai daug patarimų, tačiau siūlome naminėmis priemonėmis naudotis ypač atsargiai.

Pavyzdžiui, riebalų šalinimui dažniausiai tinka nuriebalintojas, indų ploviklis. Kitų dėmių šalinimui dažniau naudojama soda, kai kurie teigia, kad actas daro stebuklus, o visų valymo priemonių „tėvas“ yra ūkinis muilas su tulžimi.

Bet kuriuo atveju valant svarbiausia labai stipriai netrinti, kadangi taip galima sugadinti audinio paviršių. Taip pat valyti kuo greičiau, kai tik dėmė pamatoma. Tokiu atveju jos šalinimas nebus ne tik sudėtingas, nereikalaus daug laiko, tačiau ir apskritai bus įveikiamas.

Kuo daugiau dėmesio – tuo geresnis rezultatas, kuris nudžiugins Jus kokybe, kuri tarnaus Jums daugelį metų.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite