lt
lt

Roletų spalvų magija BOHO stiliaus namuose

2023 06 08

Jaukus, šiltas, smulkmeniškas – taip dažniausiai apibūdinamas  BOHO stilius namuose. Dažnai neatsiejamas nuo žemiškų spalvų, kurios tarsi skleidžia energiją galinčią padėti namuose sukurti tikrą magiją. Vis daugiau žmonių renkasi BOHO stilių, kuris nėra reiklus, tačiau faktas, kad atrodo nuostabiai. Tai dažniausiai patvirtina ir modernizmą bei minimalizmą mėgstantys.

Tiesa, BOHO stiliaus interjere svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi jos derindamos viena su kitomis ir formuoja aplinką. Šįkart norime aptarti roletus, kurie puikiai dera šio stiliaus interjere. Mitas, kad jame komponuojamos tik užuolaidos. Kaip tik ne. Kadangi dažnai BOHO stiliaus interjeras neatsiejamas nuo daugelio tekstilės gaminių – siekiant palaikyti balansą pasirenkami tokie langų uždangalai, kurie nėra nei masyvūs, nei reiklūs. Tam puikiai tinka roletai, kurie neužima daug vietos, lengvai prižiūrimi ir vizualiai atrodo skoningai.

BOHO stiliaus interjere dažniausiai dominuoja kelios pagrindinės spalvos. Tai yra:

  • Ruda.
  • Žalia.
  • Balta.
  • Smėlynė.

Žinoma, nėra jas būtina visas derinti, tačiau būtent laikantis šių keturių spalvų taisyklės ir yra kuriami namai. Kalbant apie roletus – galimybės yra plačios, tačiau pastebima, kad dažniausiai mėgstami smėlinės spalvos. Pirmiausia dėl to, kad ši spalva nėra lepi. Ilgus metus tokio atspalvio roletai gali puošti langus, tačiau išlaikyti savo kokybę. Taip pat daugeliui patinka tai, kad smėlinė spalva yra gana neutrali. Taigi, po kiek laiko nusprendus, kad BOHO interjeras jums pabodo – galima kurti modernų arba klasikinį, tačiau išlaikyti tos pačios spalvos roletus. Dėl kokybiško audinio jie tarnaus daug metų, tad didelė tikimybė, kad kur kas pirmiau norėsis keisti stilių nei gaminiai nustos jums tarnauti.

Lygiai taip pat skoningai BOHO stiliaus interjere galėtų atrodyti ir ryškiai, galbūt labiau tamsiai žalios spalvos roletai. Tokie, kurie yra puošti medžių arba kitų gėlių motyvais. Skirtingi audiniai padeda išgauti ir labai skirtingą interjerą, tačiau faktas, kad pasirinkus neįprastus variantus – jie dažnai tampa esminiu kambario akcentu. Tamsiai žalia spalva – labai gyva spalva. Ypač gražiai atrodo žiemomis, kai viskas yra niūriu, o žalia tampa gyvybės simboliu. Tik tuomet tokie roletai dažniausiai tampa svarbiausius patalpos akcentu. Greta nebent dar galima derinti nedidelius kilimus, kurie tarsi harmonizuojasi su roletais. Tačiau persistengti – nereikia. Nors BOHO stilius dažniausiai atrodo kiek apkrautas, tačiau jis toks būti neturėtų, tai yra, net ir dideliame daiktų kiekyje galima sukurti harmoniją ir vientisumą.

Galiausiai, klasiškai atrodo ir balti roletai. Mitas, kad jie yra labai lepūs. Dažniausiai taip teigia tie, kuriems niekada neteko puošti namų baltais langų uždangalais. Pirmiausia jie atrodo labai šventiškai, labai jaukiai ir šiltai. Antra – prie langų roletų yra labai paprasta derinti bet kokius kitus interjero akcentus, kadangi visada bus paprasta išlaikyti balansą.

BOHO yra nuostabus stilius. Svarbiausia – puoselėti jį ir bandyti kurti interjerą, kuriame net ir daugelis mažyčių smulkmenų dera viena su kita.

Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite