lt
lt

Ryškios žaliuzės – ne tik moderniuose namuose

2021 09 15

Kaip atrodo namai, kurie Jums patys skoningiausi, kuriuose yra gera būti bei kvepia elegancija, kuri yra daugelio siekiamybė? Kiekvienas žmogus į šį klausimą atsakytų vis kitaip. Kol vieniems labiausiai patinka klasika, kuri kvepia paprastumu, tuo tarpu kitiems labiausiai priimtinas variantas yra modernumas, kuris dažnai ryškus, traukiantis akis ir tuo pačiu drąsus.

Kalbant apie namų dekoro akcentus dažnai per mažai dėmesio yra skiriama žaliuzėms, kurios ne tik apsaugo namus nuo smalsių akių bei tiesioginės saulės, tačiau taip pat ir kuria jaukumą, formuoja aplinką.

Modernaus stiliaus namuose reikalingos žaliuzės, žinoma, kinta nuo tokių, kurios reikalingos klasikiniuose namuose arba Skandinaviško stiliaus aplinkoje. Kuo? Apie tai ir bus šis straipsnis.

Ryškios spalvos – drąsiems žmonėms

Ieškodami Jūsų namams labiausiai tinkamų žaliuzių galite rasti ne tik labai platų jų tipų pasirinkimą, tačiau taip pat ir daug įvairių spalvų bei raštų, kurie kuria jaukumą bei unikalumą aplinkoje. Tiek žalias, kurios dažnai vadinamos atpalaiduojančiomis, tiek ryškiai raudonas, kurios traukia akis, tikrai nėra subtilios, atrodo išskirtinai.

Jos tikrai savo spalvine gama neturėtų derėti prie kitų akcentų, kurie yra patalpose. Jos gali būti labai ryškus, akis traukiantis dekoro aksesuaras, kuris ir formuoja stilių.

Žinoma, tuomet geriausia patalpoje išlaikyti tik vieną akcentą, nes keli labai drąsūs bei ryškus – išbalansuoja. Nusprendus, kad tai bus žaliuzės – kilimai bei tapetai neturėtų būti labai rėžiantys akis.

Kokybė – matyti

Kad ir kokios spalvos žaliuzės bus pasirenkamos – svarbiausia yra geros kokybės, kadangi labai puikiai audinys išduoda – kur perkama ir tuo pačiu kiek buvo į tai investuota. Žinoma, pigiau kainuojantys nebūtinai yra blogesni. Net ir mažesnė kaina gali garantuoti labai geros kokybės žaliuzes.

Ypač tokiu atveju, kai kaina yra mažesnė, nes siūlomos įvairios akcijos. Tačiau reikia nepamiršti, kad bandydami sutaupyti labai, deja, kokybė nukenčia taip pat labai, o tai atsispindi interjere.

Akcentas, kuris traukia dėmesį

Nors ryškios žaliuzės skoningiausiai atrodo moderniuose namuose, tačiau taip pat galima jas komponuoti tokiame interjere, kuris labiau primena klasikinį ir net Provanso stilių. Vėlgi, liksime prie to, jog tai turi būti pats svarbiausias akcentas, tačiau jis nebūtinai turi būti vienintelis arba nebūtinai turi būti harmonijos dalis.

Ryškiai raudonos žaliuzės gali skoningai atrodyti tokiame kambaryje, kuriame dominuoja šaltesni atspalviai. Tai nebūtinai turi būti modernaus stiliaus patalpa, tačiau apskritai – ne tokia ryški ir drąsi, kad nebūtų per daug drastiškumo.

Lygiai taip pat juodos žaliuzės gali būti labai skoningas akcentas, tačiau tokiuose namuose, kuriuose dominuoja tamsesni, tačiau pasteliniai atspalviai. Taip pavyks išlaikyti harmoniją ir tuo pačiu išvengti labai drastiškų kontrastų, kurie ne tik vizualiai gali būti nepatrauklūs, tačiau taip pat ir labai varginti akis.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite