lt
lt

„Solemlux“ dalyvavo „Nordbygg“ NT parodoje Švedijoje ir „Māja“ I 2022“ parodoje Latvijoje

2022 05 04

„Solemlux“ komanda stengiasi nuolat tobulėti ir siekti tikslų, kurie pagerintų mūsų darbų kokybę. Laviname savo gebėjimus ir tuo pačiu produkciją dalyvaudami parodose, kuriose ieškome patikimų partnerių ir tuo pačiu skleidžiame žinią apie lietuvišką prekės ženklo kokybę.

Kovo gale mes dalyvavome „House I 2022“ parodoje, kuri vyko Latvijoje, Rygoje. „House I 2022 (lv „ Māja“ I) - didžiausias statybų pramonės renginys Latvijoje. Tai susitikimas, kurio metu labai įvairiapusiškai galima pažvelgti į pastarojo meto statybos pramonės plėtros tendencijas, naujausias technologijas. Dalyvavome ir mes siekdami plačiau aptarti langų, durų uždangalų galimybes ir inovatyviai žiūrėti į priemones, kurios su laiku vis labiau tobulinamos. Parodoje dalyvauja verslininkai iš Rytų, Vakarų Europos bei Azijos šalių.

 

Balandžio pabaigoje „Solemlux“ komandai taip pat teko pabuvoti ir Švedijoje. Dalyvauta parodoje „Nordbygg“. Tai yra didžiausia Šiaurės šalių regiono statybų ir nekilnojamojo turto pramonės susitikimų erdvė, kurioje verslininkai supažindina vieni kitus su savo gaminiais, o žmonės domisi inovacijomis, kurios atitiktų jų namų poreikius. Kas dvejus metus organizuojama paroda pritraukia lankytojus ne tik iš viso Švedijos statybų sektoriaus, taip pat ir iš likusios Skandinavijos, Baltijos šalių ir Europos.

Mes tobulėjame, kad Jums galėtume pasiūlyti kuo geriausią kokybę.
Prisijungęs! Klauskite