lt
lt

Solemlux produktų inovacijos

2024 03 07

Mūsų tikslas klientams pasiūlyti ne tik geros kainos ir patrauklios kokybės langų uždangalų sprendimus, tačiau ir orientuotis į inovacijas. Investuojame į technologijas, kurios džiugina ilgaamžiškesniais ir patogiai valdomais langų uždangalais, kurie puošia ne tik namus, tačiau ir komercines bei kitas patalpas.

Šiuo metu galime pasigirti trimis naujais gaminiais, kurie turėtų tapti Jūsų objekto langų dalimi.

Plisuotos žaliuzės SLIM

Tai yra tobulas pasirinkimas norintiems langams suteikti daugiau grakštumo. Šių plisuotų žaliuzių sistema (kodas SL 241) pasižymi ypatingai siauru profiliu, kurio gylis vos 16 mm. Sukurta atsižvelgiant į modernius interjero sprendimus, tobulas pasirinkimas tiems, kurie nori minimalizmo.

Žaliuzės storis yra tik 16 mm. Būdamos tokios plonos – tuo pačiu yra ir labai kompaktiškos, lengvai pritaikomos bet kokiame interjere. Dera su trigubu lango stiklų paketais, gali būti kabinamos ir ant HST ir HS tipo langų, kurie yra stumdomi. Tobulas pasirinkimas ne tik puošiant kambarių, tačiau ir balkonų, terasų langus.

Papildomas šių žaliuzių privalumas yra reguliuojamas apšvietimas. Sukurkite norimą atmosferą konkrečiame kambaryje vien tik žaliuzių pagalba.

Dar vienas šių plisuotų žaliuzių privalumas (lyginant su kitais plisuotų žaliuzių modeliais), yra tas, kad jos neturi atsikišusių rankenėlių. Visgi, fiksuoti tiek iš viršaus, tiek iš apačios – galite nesunkiai, tad kontroliuokite šviesos patekimo intensyvumą į patalpas labai paprastai.

Siūlome itin platų šio tipo žaliuzių pasirinkimą. Nuo ryškesnių, kurios skoningiausiai atrodo moderniuose namuose, iki tamsesnių, pastelinių atspalvių, kurios dažniausiai puošia labiau klasikinio arba Skandinaviško stiliaus namus.

Plisuoti tinkleliai

Jaukioje, patrauklioje terasoje, funkcionaliuose namuose – dėmesio verti plisuoti tinkleliai. Tai yra idealus pasirinkimas tuomet, kai norisi išvengti vabzdžių patekimo į patalpas, tačiau neišdarkyti namų interjero. 

Itin detali, tačiau patraukli tinklelio struktūra padės apsisaugoti ir nuo žiedadulkių, kurios gali sukelti alergijas. Daugeliui pavasarį norisi plačiai atverti langus, tačiau nemalonu, kad įvairūs žiedai patenka  į patalpas. Taigi, kova su jais – gali būti ne tik paprasta, tačiau ir stilinga.

Solemlux rasite ir skirtingų spalvų tinklelius, kurie džiugina lengvu ir paprastu derinimu prie namų interjero.

Svarbiausi plisuotų tinklelių parametrai yra:

  • Tinka ir terasose, balkonuose.

  • Dera prie bet kokio tipo durų arba langų.

  • Tinkleliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, kuri garantuoja gaminio ilgaamžiškumą.

  • Patys tinkleliai – minimalios konstrukcijos, sistema neužima daug vietos.

  • Tinkleliai nevaržo oro cirkuliacijos, tad visada galėsite mėgautis gaiva.

Paveikslėlis, kuriame yra baldai, interjero dizainas, grindys, Kavos staliukas

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Plisuoti tinkleliai – tobulas stiliaus ir komforto derinys, kurie tikrai patenkins net ir pačių išrankiausių poreikių.

Elektriniai karnizai

Mūsų tikslas yra ne tik papuošti namus, tačiau ir suteikti jiems daugiau funkcionalumo. Viena tokių kasdienybę gerinančių smulkmenų yra elektriniai karnizai. Tai yra tobulas pasirinkimas ne tik namuose, tačiau ir viešbučiuose, biuruose – bet kur. Tai sistema, kuri padės užuolaidų atvėrimą bei užvėrimą  optimizuoti, padaryti greitesniu ir paprastesniu.

Paveikslėlis, kuriame yra antena, lempa, šviestuvas

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Modernūs karnizai ne tik džiugina funkcionalumu, tačiau ir stiliumi. Elegantiškas karnizas yra tvirtinamas prie sienos arba lubų. Sistema veikia elektros varikliuko pagalba, kuris – minimalus, tad beveik nepastebimas. Karnizai yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, tad atverkite arba užverkite užuolaidas patogiai sėdėdami ant lovos.

Svarbiausi karnizo parametrai:

  • Bėgelių ilgis: iki 5,8 metrų.

  • Valdymo būdas: pulteliu.

  • Variklio montavimo galimybės: dešinėje.

  • Akustika: karnizų sistemos variklio veikimas pasižymi tylumu, užtikrina ramų ir nepastebimą užuolaidų judėjimą.

  • Apkrova: elektriniai karnizai sugeba lengvai išlaikyti net 35 kg svorį.

Paveikslėlis, kuriame yra dangus, nuotolinis, valdiklis, asmuo

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Elektriniai karnizai – gal ir paprasta, tačiau tuo pačiu svarbi įranga, kuri gali padėti gyvenimą padaryti ne tik patogesnį, tačiau ir funkcionalesnį bei stilingesnį.


Prisijungęs! Klauskite