lt
lt

„Solemlux“ – už tvarią žaliuzių gamybą

2022 06 20

Vis daugiau verslų atsisuka į ekologiją ir stengiasi savo klientams siūlyti gaminius, kurie yra pagaminti tvariai. „Solemlux“ – ne išimtis. Džiaugiamės, kad nuo šiol žaliuzes, romanetes, roletus bei kitus gaminius gaminame tik su švaria energija.

Esame pirmoji langų uždangalus siūlanti įmonė Lietuvoje, kuri pradėjo naudoti savo asmeninę 30 kW verslo elektrinę. Nuo šiol gaminame produktus tik su švaria, ekologiška energija, kuri taupo mūsų visų išteklius.

Mums rūpi gamta, kadangi suprantame, kad ji yra visų namų namai ir tuo pačiu ateitis. Jau seniai planavome įgyvendinti šią idėją, kadangi žingsnis po žingsnio imamės priemonių, kurios prisideda prie gamtos saugojimo. Taip pat esame tikri, kad elektrinės  naudojimas žaliuzių  gamyboje yra tik vienas ši daugelio mūsų ateities žingsnių, kurių bus imamasi stengiantis siūlyti klientams aukštos kokybės langų uždangalus kartu palaikant draugiškus santykius su gamta“,- teigia „Solemlux“ direktorius.

Ekologiška žaliuzių gamyba tikrai nereiškia didesnių gaminių kainos. „Solemlux“ specialistai supranta, kad siūlyti tvariai gamintas prekes – kiekvieno verslo atsakomybė, tad jungiasi prie verslų, kurie rūpinasi gamta ir tuo pačiu siekia savo klientams pasiūlyti geros kainos bei kokybės produkciją, kuri gerina gyvenimo kokybę.

Šios elektrinės projektas įgyvendintas dalinai panaudojant klimato kaitos programos (projektas: „UAB Solemlux 30 kW saulės elektrinės projektas adresu Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., Kauno r.“) lėšas. Finansavimo suma siekia 33 proc. investicijų į elektrinę.

„Solemlux“ – kokybė, kurios vertas ir Jūs, ir gamta.


Prisijungęs! Klauskite