lt
lt

Tinkleliai nuo uodų langams bei durims – būtinas būsto „akcentas“

2023 06 15

Dienos tampa vis šiltesnės ir garsiai signalizuoja, kad vasara jau visai čia. Daugeliui žmonių tai pakelia nuotaiką, kadangi tai reiškia ne tik kur kas geresnius orus, tačiau dažnai ir aktyvesnes dienas, daugiau laiko lauke. Tai nuostabu, taip? Esame tikri, kad daugeliui vasara yra tas stebuklingas, nuostabus metų laikas...

Tiesa, kartu gerais dalykais, kaip jau įprasta, eina ir ne tokie malonūs. Vasaros metu, daugelis patvirtins, tai yra uodai. Būnant lauke, gamtoje, miške – gelbsti įvairūs kremai, purškikliai, kurie apsaugo žmogų nuo įkandimų galinčių sukelti net ir rimtas ligas. O ką daryti tokiu atveju, kai uodai vakarais skrenda į žmonių namus? Žinoma, juos mušti. Kitaip naktis tikrai bus bemiegė... Arba galima įsigyti tinklelius nuo uodų, kurie yra dedami ant langų bei durų. Tai suteikia galimybę tiek vienus, tiek kitus atveri plačiai, visą dieną, tačiau taip pat išlikti ramiu, kad naktimis Jūsų nekankins ne tik zyzimas, tačiau ir įkandimai.

Tinkleliai nuo uodų gali būti tvirtinami tiek prie langų rėmų, tiek sienų, tad jų galimybės yra labai plačios. Gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius, tad kad ir kokioms neįprastoms nišoms reikia tam tikrų matmenų tinklelio – jis tikrai bus pagamintas.

Vasara jau čia, tad nieko nelaukite ir kuo greičiau užsisakyti šią paprastą namų apsaugą. Žinoma, geriausia yra nelaukti karštų dienų, tai yra, tinkleliais pasirūpinti jau žiemomis. Visgi, jeigu nespėjote – geriau dabar nei niekada. Jie gaminami vos per kelias dienas, tad neteks ilgai laukti, kol galėsite pagerinti gyvenimo kokybę. Daugeliui klientų svarbu, kad tokių tinklelių montavimas yra labai greitas ir paprastas, tad net nereikia meistrų – kiekvienas nagingesnis žmogus, kuris namuose turi bent jau porą įrankių – pats gali pasirūpinti savo šeimos gerbūvių.

Skubame paneigti mitą, kad tokie tinkleliai gali pabloginti matomumą pro langą arba duris. Jie gaminami iš labai geros kokybės medžiagos, kuri ne tik sulaiko uodus bei kitus vabzdžius, tačiau ir neblogina matomumo. Tinkleliai gali būti juodi, rudi, balti, pilki – tokie, kokie gražiausiai dera Jūsų namų interjere. Kai baigiasi vasaros sezonas – juos nuimti yra gana paprasta, galima ramiai susukus laukti, kol kitais metais vėl bus dedami.

Dar vienas svarbus šių tinklelių privalumas yra tai, kad jie nėra lepūs. Valyti galima su paprasta šluoste, geriausia, vis sušlapinta. Nereikia bijoti ir neagresyvios chemijos, valymui tinka ir muilas. Svarbu – nuvalyti reguliariai, pašalinti dulkes, galbūt žiedadulkes, kurios kaupiasi iš išorinės tinklelio pusės.

Pagerinti savo gyvenimo kokybę tikrai gana paprasta. Svarbiausia – nebrangiai, daugeliui metų ir greitai. Mūsų klientai jau džiaugiasi nuostabiais vasaros vakarais, kai atvėrus langus į namus patenka nuostabiai gaivus oras be jokių mašalų, kurie gali bloginti naktį.

Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite