lt
lt

TOP 3: geriausi langų uždengimo būdai biurams

2022 07 04

Biuras yra ta vieta, kur nemaža dalis žmonių praleidžia daugiau laiko nei namuose. Tad savaime suprantama, jog norisi ir yra siekiama, kad biuro aplinka būtų kuo jaukesnė, patogesnė bei malonesnė. Kuriant jaukią ir komfortišką aplinką biure reikia atsižvelgti į daugelį dalykų – biuro baldus, įvairius įrenginius, netgi į sienų spalvas ir langų uždangalus.

Paklausite: kaip langų uždangalai įtakoja darbą biure? Atsakysime, kad teisingai pasirinktas langų uždengimo būdas yra itin svarbus patogiai, darbingai ir akiai maloniai darbo vietai. Todėl sudarėme TOP 3 geriausių langų uždengimo būdų biurams sąrašą. Verta sužinoti ir galbūt savo biure šia informacija pasinaudoti. 

1. Žaliuzės

Žaliuzės vienareikšmiškai yra šio sąrašo viršuje. O taip yra todėl, jog tai – vienas funkcionaliausių bei patogiausių langų uždengimo būdų. Sutiksite, kad langų uždangalai biure turi itin gerai atlikti savo pagrindinę funkciją – apsaugoti patalpas nuo dirbti bei susikaupti trukdančių saulės spindulių. Tad būkite visiškai tikri, jog pasirinkus biuro langus uždengti žaliuzėmis ši funkcija bus atlikta be priekaištų. Reikėtų pažymėti, kad žaliuzės ne tik efektyviai apsaugo nuo nepageidautinos saulės šviesos bei smalsių praeivių žvilgsnių, bet ir neleidžia patalpai prišilti, kas ypatingai svarbu dirbant biure tvankiomis vasaromis dienomis. Be to, žaliuzės pasižymi rūšių įvairove, todėl galima rinktis tokias, kurios labiausiai pateisins lūkesčius.

  • Horizontalios žaliuzės yra itin vertinamos dėl puikios apsaugos ir skoningo dizaino. Svarbu yra tai, kad lango atidarinėjimo metu šios žaliuzės nejuda, išlaiko savo poziciją, labai gerai priglunda prie lango stiklo ir neužima vietos ant palangės. Tad pasirinkus horizontalias žaliuzes biurui gausite garantuotą apsaugą, komfortą ir stilingą akcentą. 

  • Vertikalios žaliuzės džiugina savo ilgaamžiškumu, labai paprasta priežiūra ir nesudėtingu valdymu. Jei biure kabės šio tipo žaliuzės galėsite itin lengvai reguliuoti į patalpas patenkanti šviesos srautą ir be vargo pasirūpinsite žaliuzių švara, tad biuras visuomet atrodys estetiškai bei tvarkingai. 

  • Plisuotos žaliuzės idealiai tinka tuose biuruose, kuriuose yra nestandartinio dydžio langai. Galbūt jūsų darbo vietoje dideli, panoraminiai langai? O gal anaiptol, maži ir siauri? Kad ir kokie būtų biuro langai, juos vis vien reikia uždengti, o tam puikiai tiks universalios, funkcionalios ir stilingos plisuotos žaliuzės.

2. Roletai

Roletai yra tai, ko reikia, kad biure būtų galima džiaugtis praktišku ir moderniu langų uždengimo būdu. Svarbu pabrėžti, kad pasirinkus roletus biurui yra gaunama daugybe privalumų. Pirmiausia roletai itin veiksmingai atlieka apsauginę funkciją, todėl į biuro patalpas pateks tiek saulės spindulių, kiek panorėsite. Taip pat šis langų uždangalas pasižymi labai paprastu valdymo mechanizmu, kas leidžia patogiai ir lengvai juo naudotis. Negalima nepaminėti ir to, kad roletai išsiskiria dizainų įvairove, tad jų pagalba galima susikurti tokią darbo atmosferą, kurioje jausitės geriausiai – modernią bei stilingą, spalvingą ir žaismingą ar išskirtinai jaukią bei malonią. Taip pat kalbant apie roletus reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad biuro langus gali uždengti skirtingų tipų roletai:

  • Kasetiniai roletai – lengvai pritaikomi bet kokio tipo langams, o vienas didžiausių šių roletų privalumų yra tas, kad jie visiškai netrukdo atidaryti bei uždaryti langų. Tad kasetiniai roletai tobulai tinka tuose biuruose, kur dažnai praveriami langai siekiant, jog į patalpas patektų kuo daugiau gryno oro. 

  • Roletai Standart išsiskiria tuo, kad yra pritaikomi skirtingų dydžių langams. Be to, šie roletai – vienas geriausių pasirinkimų plačių langų ar stiklinių pertvarų uždengimui. Stiklinės pertvaros šiuolaikiniuose biuruose – gan dažnos. Taip pat dažnai ieškoma sprendimų, kaip šias pertvaras uždengti stilingai bei skoningai. Sprendimas yra ir tai  – roletai Standart.

  • Roletai Diena-Naktis – idealus pasirinkimas tuose biuruose, kuriuose norima sukurti jaukią, daugiau privatumo turinčią aplinką. Šio tipo roletai efektyviai apsaugo ir nuo saulės spindulių, ir nuo praeivių žvilgsnių, yra paprastai valdomi bei lengvai prižiūrimi. Reikėtų išskirti tai, kad roletai Diena-Naktis ypatingai tiks tiems biurams, kurie yra įsikūrę apatiniuose aukštuose, nes persidengiančios roletų juostos leidžia sėkmingai kurti privačią atmosferą, kurios netrikdo jokie smalsuolių žvilgsniai. 

3. Romanetės

Romanetės puikiai tinka tiems biurams, į kurių aplinką norima įnešti elegancijos bei išskirtinumo. Svarbu pažymėti, kad romanetės išsiskiria labai gausia raštų, spalvų bei dizainų įvairove, tad pasirinkus šį langų uždengimo būdą džiaugtis unikaliai papuošta darbo vieta yra išties nesunku. Žinoma, romanetės taps ne tik žavingu bei stilingu biuro interjero akcentu, bet ir maloniai nustebins savo funkcionalumu:

  • Apsaugos nuo nepageidaujamos saulės šviesos ir užtikrins privatumą;

  • Kadangi romanetės pasižymi nesudėtingu valdymo mechanizmu, jomis naudotis yra itin patogu ir lengva;

  • Romanečių priežiūra – labai paprasta, tad jų švara pasirūpinsite be didelio vargo ir pastangų. 

Svarstote, koks langų uždengimo būdas iš mūsų pateikto sąrašo geriausiai tiktų jūsų biurui? Apsidairykite po solemlux.lt asortimentą, kur rasite geriausius sprendimus, padėsiančius susikurti tokią darbo vietą, kurioje būtų malonu, patogu ir gera dirbti. 


Prisijungęs! Klauskite