lt
lt

Vasara artėja. Ar jau pasiruošei apsaugas nuo uodų?

2021 04 14

Ne visos apsaugos nuo uodų yra skirtos žmogui. Tiksliau – ne visos komponuojamos greta jo, kadangi vien purškikliais uodų atbaidyti nepavyks, o ir jie nėra labai dėkingi žmogaus kūnui. Kokia alternatyva tiems, kurie vasaromis mėgsta laikyti pravirus langus bei duris? Tinkleliai nuo uodų, kurie tvirtinasi prie langų bei durų. Tokia smulkmena, o taip gali pakeisti gyvenimą!

Svarbiausia nelaukti, kol kalendorius rodys vasaros sezoną, kadangi tuomet tinklelių kainos dažnai pakyla. Juolab, meistrai turi labai daug užsakymų, tad paprasčiausiai jie negali skubiai čia ir dabar atvykti iki Jūsų ir pagerinti gyvenimo kokybę. Tenka laukti eilėje, o labai kaitriomis naktimis, kai norisi miegant išvengti nemalonaus zirzimo – tai labai svarbu.

Ne veltui sakoma, kad roges žiemai reikia ruošti vasarą. Tad ir atvirkščiai – žiemos metu reikia ruoštis priemones vasarai, kad jie būtų kuo geresnė, kad ir koks oras laukia.

Kadangi tinkleliai nuo uodų gaminami pagal asmeninius poreikius pritaikant kiekvienai angai – svarbus detalus išmatavimas. Tai galite padaryti pats arba galima išsikviesti meistrus, kurie viską atliks už jus: nuo matmenų nusirašymo iki montavimo. Tiesa, montavimas paprastas ir greitas, tad kiekvienas, kuris žinos kaip tai padaryti – tikrai nesugaiš daug laiko.

Daugelis žmonių pergyvena, kad tinkleliai gali sumažinti šviesos pralaidumą į kambarius. Tačiau tai nėra tiesa. Jie pagaminti iš geros kokybės medžiagų, kurios garantuoja ne tik patvarumą, tačiau ir tinkamą šviesos sklaidą, kuri patenka į patalpas pro mikroskopinius „langelius“.

Taip pat tokie tinkleliai nereikalauja jokios specifinės priežiūros, puikiai atrodo kelerius metus iš eilės. Svarbiausia prieš sezoną ir kelis kartus jo metu nuvalyti paviršių su drėgna šluoste ir taip užsitikrinti, kad tinkleliai atrodys patraukliai.

Svarbu ir tai, kad tinkleliai netrukdo ant pačių langų rėmų komponuoti bet kokius langų uždangalus: nuo roletų iki romanečių. Taigi, stiliaus vientisumas bus išlaikomas, aplinka atrodys patraukliau, o svarbiausia – Jūsų namuose nebus ne tik uodų, tačiau ir bet kokių kitų vabzdžių.

 Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite