lt
lt

Vertikalios žaliuzės – praktiškas sprendimas miegamojo erdvėje

2023 07 24

Miegamasis daugeliui žmonių yra pati intymiausia vieta namuose. Norisi, kad joje kiekvienas akcentas būtų kuriamas pagal asmens, kurio tai yra kambarys, poreikius, žinoma, svarbu, kad šiame kambaryje nesilankytų ir pro langus jo nematytų tie žmonės, kuriems ir nėra skirta jame būti. Apsauga prasideda nuo pačių tinkamiausių langų uždangalų ir mūsų rekomendacija yra vertikalios žaliuzės.

Žaliuzės gali būti ne tik vertikalios, tačiau pastarosios yra atsiradusios kur kas seniau, tad visiškai natūralu, kad ilgiau tobulinamos, perdaromos, tad ir žmonės šiuo metu gali rasti gana platų jų pasirinkimą. Nuo klasikinio stiliaus, kurios dažniausiai būna baltos arba gamtos spalvų, tai yra, rudos, juodos – gana įprastos, kurios nereikalauja nei daug pastangų jas derinant, nei prižiūrint. Arba galima įsigyti neįprastus, drąsius sprendimus, kurie tinka moderniam interjerui. Tai yra raudonos, mėlynos, raštuotos žaliuzės.

Pirmiausia tai mitas, kad vertikalios žaliuzės yra tinkamos tik biuruose. Jos jau gana seniai nugulusios privačiuose namuose, o juose garbią vietą užima miegamuosiuose. Kokybę lemia ne tik spalvinė audinio gama, tačiau ir pats audinys, kuris gali būti storesnis arba plonesnis, kinta jo struktūra bei pateikimas. Žaliuzės gali būti gaminamos ne tik iš tekstilės, kaip daugeliui atrodo įprasta, tačiau taip pat ir iš medienos, net ir plastiko. Dažniausiai naudojamas perdirbtas plastikas, tad tam tikra prasme pasirinkdami tokias žaliuzes – saugote gamtą. Ypač prabangiai atrodo medinės žaliuzės, tačiau jų priežiūrai reikia skirti daugiau laiko. Svarbu reguliariai pašalinti dulkes. Žinoma, valyti nešvarumus reikia nuo visų, tačiau dažniausiai tekstilinės yra ne tokios lepios. Valyti reikia rankomis, tačiau tai greitas darbas, ypač, jeigu atliekamas reguliariai.

Vertikalios žaliuzės, kaip ir išduoda jų pavadinimas – „krenta“ vertikaliai. Tai yra, „krenta“ juostos. Jos gali būti storesnės arba plonesnės. Dažniausiai miegamojo erdvėje yra pasirenkamos plonesnės, kadangi tuomet jos vizualiai atrodo lengvesnės, taip sukuria paprastumo, jaukumo bei šilumos įspūdį, kurio dažniausiai ir yra siekiama poilsio zonoje.

Jeigu miegamasis nėra didelis – erdvei sukurti geriausiai tinka šviesių spalvų žaliuzės. Jos ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir vizualiai neapkrauna erdvės, tam tikra prasme atrodo prabangiai, galiausiai, manevringai. Gali būti derinamos ir su naktinėmis užuolaidomis, tačiau toks komplektas tinkamas tik tikrai erdviuose kambariuose.

Pirkti e-parduotuvėje
Prisijungęs! Klauskite