lt
lt

Žaliuzės klasikinio stiliaus interjere. Idėjos ir patarimai

2021 07 08

Papuošti namus skoningomis žaliuzėmis gali kiekvienas ir kiekviena, kuri tikisi iš langų uždangalų ne tik apsaugos, tačiau taip pat ir jaukumo. Kadangi šiuo metu žaliuzių pasirinkimas yra labai platus, esame tikri, kad atrasti Jums labiausiai tinkamą interjero akcentą nebus sunku.

Aptarsime svarbiausius komponentus, kurie leis klasikinio stiliaus interjere priderinti žaliuzes, kurios dažniausiai turi bent kelias funkcijas. Jas taip pat ir aptarsime.

Pirmiausia siūlome susipažinti su spalvine gama, kuri dažniausiai tokia plati, kad net apsisuka galva. Jeigu moderniuose namuose dažniausiai pasirenkamos labai ryškios spalvos, kurios traukia akis, kurios dažnai tampa pačiu svarbiausiu stiliaus akcentu, tai klasikiniuose namuose dažniausiai dominuoja pasteliniai atspalviai, kurie gali atrodyti kiek kukliai. Koks klasikinio stiliaus žaliuzių bei modernaus interjero skirtumas? Tas, kad moderniame interjere žaliuzės labai dažnai tampa pačius pagrindiniu akcentu, kuris kuria stilių. O klasikiniame interjere žaliuzės komponuojamos greta kitų akcentų, atributų, kurie turi derėti tarpusavyje.

Taigi, klasikinio stiliaus žaliuzės dažniausiai būna ne tokios ryškios, jos gali būti pastelinių spalvų, jos net gali būti raštuotos, tačiau tie raštai ne tokie drąsūs. Taip pat skoningai atrodo geometrinės figūros ant audinio, kurios traukia akis savo unikalumu, galiausiai, dera prie kitų akcentų, kurie yra patalpoje.

Kuo dar išsiskiria klasikinio stiliaus žaliuzės? Tuo, kad galima rasti medines, kurios atrodo ne tik skoningai, tačiau taip pat ir puikiai izoliuoja šviesą. Apskritai šviesos izoliavimas nuo tiesioginių saulės spindulių yra tas akcentas, kuris vertas dėmesio, kadangi kurdami skoningą stilių žmonės taip pat gali kurti tokią aplinką, kurioje yra labai patogu būti.

Kuo dar klasika kinta nuo modernumo ir tuo pačiu kitų galimų stilių? Tuo, kad klasikiniai gaminiai, kad ir kas yra perkama – geriausios kokybės. Ne veltui sakoma, kad klasika turi glaudų santykį su ekologija. Paprasčiausiai pasirenkami tokie gaminiai, kurie yra labai geros kokybės, tad tuo pačiu ilgai tarnauja. O kuo ilgiau tarnauja – tuo labiau saugo gamtą.

Klasikinio stiliaus žaliuzės labai puikiai dera net ir moderniuose namuose. Tokiu atveju dažniausiai kuriamas dalinai klasikinis, dalinai modernus stilius, kuris puikiai apjungia tradiciją kartu su inovacijomis. Žinoma, kuriant svarbiausia palaikyti tvarką, kuri dažniausiai komponuojama per akcentus, tam tikrus atributus. Derinti reikia ne tik spalvomis, tačiau taip pat ir medžiagomis bei tekstūra.

Kadangi internete galima rasti labai daug pavyzdžių, kurie padeda paprasčiau kurti skoningą namų stilių – siūlome jais remtis. Atkartoti bus gana paprasta, o ir sukurtas rezultatas, esame tikri, kad Jums tiks bei sukurs tokius namus, kuriuose gera būti ir kuriuose žaliuzės yra daugiau nei tik langų uždangalas.

 Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite