lt
lt

Žaliuzių pasirinkimas komercinio tipo objektams

2021 11 18

Ne tik namuose, tačiau ir komercinio tipo objektuose, kur yra vykdoma prekyba arba atliekamos tam tikros paslaugos – būtini kokybiški langų uždangalai, kurie rūpinasi ir privatumu, ir patrauklumu.

Vienas geriausių, universaliausių pasirinkimų tokio tipo objektuose yra žaliuzės, kurios džiugina stilių gausa, audinių pasiūla, tad kiekvienas gali atrasti variantą, kuris jam labiausiai tinka, tiksliau tokį, kuris skoningiausiai dera aplinkoje.

Bene daugiausia dėmesio sulaukia plisuotos žaliuzės. Nors svarbiausia yra stilius, tačiau taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad jos padeda kur kas paprasčiau reguliuoti tamsumą, izoliaciją nuo aplinkos, patalpoje.

Galima ne tik „patraukti“ žemyn, kad būtų užstojamas vaizdas nuo lango viršaus, tačiau taip pat ir „atitraukti“ iš apačios, taip apsaugant privatumą akių lygioje, tačiau išsaugant saulės šviesą, kuri tamsiomis rudens dienomis yra labai svarbi, kiekvienas jos spindulys.

Žinoma, plisuotos žaliuzės džiugina ir stilių gausa, kurios pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas randa jo poreikius tenkinantį variantą. Nuo klasikinių tamsių arba raštuotų iki ryškesnių, dažnai neutralių, kurie tinka ne tik moderniame interjere, tačiau ir Provanso stiliaus aplinkoje. Renkantis siūlome nepamiršti, kad dažnai komercinio tipo objektuose kinta planuojamas aplinkos stilius, interjeras.

Lygiai taip pat pasilikus seną mechanizmą galima pakeisti audinį ir taip pabodusiam langui bei visai aplinkai įspūdį daugiau naujų vėjų. Taigi, nebijokite – kartą pasirinktas audinys neturės Jums tarnauti labai daug metų.

Tiesa dėl geros kokybės – tikrai tarnauja. Patogu, kai vienas pabūna porą metų, kai stilius pasidaro nuobodus – galima keisti jį kitu audiniu ir taip išlaikyti balansą, kuris ne tik skoningas, tačiau ir keičiamas net ir pagal sezoniškumą. Juk dažnai žiemos metu norisi šviesesnių spalvų, kadangi natūralios saulės spindulių yra mažai. Tuomet dominuoja balta bei melsva.

O vasaromis, kai šviesos daug ir dažnai norisi kiek labiau izoliuoti aplinkas nuo saulės – galima rinktis ir tamsesnius audinius arba labai ryškius, kurie ne tik apsaugo nuo kaitros, tačiau ir kuria itin išskirtinį stilių, kuris traukia akis. Keisti labai paprasta, tad tereikia – skirti dėmesio aplinkai, kurioje palaikomas konkretus stilius.

Plisuotos žaliuzės puikiai tinka ne tik langams, tačiau taip pat ir nišoms, durims. Labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai objekte yra balkonas, terasa. Norisi išsaugoti jos patrauklumą, tačiau taip pat ir bent jau minimaliai pasislėpti nuo aplinkos. Tuomet plisuotos žaliuzės tampa universaliu pasirinkimu, kuris ir gražiai atrodo, ir tuo pačiu dera bet kur, prie bet ko. Ne veltui jos dažnai vadinamos universaliausiu langų uždangalu, kadangi priderinti bet kurioje vietoje ir bet kokiame stiliuje yra labai paprasta.

Pirkti e-parduotuvėje

Plačiau apie produktą


Prisijungęs! Klauskite